Runda de discutii - Carnavalul Sufletelor

Discussion in 'Colțul utilizatorilor' started by Rain, Jun 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rain

    Rain Guest

    Ahoi Piraţi,

    Aici puteţi comenta eventul Carnavalul Sufletelor 17 - 29 Iunie 2014. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. FlasH95.

    FlasH95. Scriitor în devenire

    Rain daca am 15 tikete is valabile?
     
  3. SeafRO

    SeafRO Duce forum

  4. **buLLeTT**

    **buLLeTT** Scriitor în devenire

    sunt valabile si "chestiile alea" pentru viteza, DMG,s.a
     
  5. ßα®®α©μdα[❶]

    ßα®®α©μdα[❶] Scriitor activ

    da
     
  6. ßα®®α©μdα[❶]

    ßα®®α©μdα[❶] Scriitor activ

    Cei care au deja buful de cristal se pare ca vor fi dezavantajati la acest event.
     
  7. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    Sa vedem daca facem perle sau cristale. Ar trebui sa avem niste recompense bune daca au scos si event-ul de CM si nu au bagat nimic.
     
  8. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    o sa facem ... experienta si gaura in card.
    chiar, la ce ora incepe si la ce ora se termina???
     
  9. carlosmm

    carlosmm Maestru forum

    am 19 tikete
     
  10. VLAD

    VLAD Talent de excepţie

    :)) 1 amuleta ogun la epava, 600 munitie? voi glumiti???
    domnilor admini nu meritam ban pentru faptul ca nu primim nimic de la luminite? sau asta e pentru ca am profitat de bugul cu misiunile
     
  11. Noltisor-RO

    Noltisor-RO Cunoscător forum

    Am facut 100 nave postman!! Buff in nas am luat:((....
    Sa va jucati voi eventul asta!!! HUOOOO
     
  12. водкин

    водкин Scriitor în devenire

    e mai pros* eventu asta decat cel de anu trecut..macar de il baga pe beta mai intai dupa pe normal....
     
    Spirit_Breaker likes this.
  13. Zang

    Zang Scriitor în devenire

    Cand ne putem loga si noi? :)
     
  14. нαииιвαʟ

    нαииιвαʟ Scriitor în devenire

    man down man down!!!!!serverul globala 3 e putin picat :))
     
  15. ĄŁЄχ☆†

    ĄŁЄχ☆† Scriitor în devenire

    si europa global 2 e la fel... ne am jucat prea mult...
     
  16. carlosmm

    carlosmm Maestru forum

    nu ma pot loga pe mare dc nici nu stiu ca a bagat piata nu mio arata ma da pe home
     
  17. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    Scoateti mizeria asta de event. De ce???
    1) Se deconecteaza de pe harta marii
    2) Serverele cad de bun ce este event-ul
    3) Perle unde facem? in Kraken Map?? ca ati scos si harta aia si nu ati mai bagat nici o harta in locul ei.
    4) Recompense Epave = de toata jena , nici nu merita sa strici harpoanele pe epave
     
  18. VLAD

    VLAD Talent de excepţie

    jocul se blocheaza, dai f5 si te loghezi la paste... buna treaba si macar de era prima data cand il bagati dar recidivati, incompetentilor

    PS:
    INCOMPETÉNT adj., s. v. incapabil.
    asta asa ca sa nu mi dati ban degeaba...


    apropo am descoperit un nou bug... daca esti in bonus si dai log out cand reloghezi tot in bonus te da, deci luati masuri si concediati pe cei care sunt(ar trebui sa fie) responsabili
     
  19. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    rau esti :))
     
  20. Dj~Smigel

    Dj~Smigel Novice forum

    Tipic Big Point :))) bee happy it's just a game
     
Thread Status:
Not open for further replies.