Feedback Vânătoarea pentru Dead October

Discussion in 'Colțul utilizatorilor' started by axel, Sep 27, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Aici puteți comenta evenimentul Vânătoarea pentru Dead October.
    Va rugăm să acordați atenție exprimării folosite. Mulțumim.

    Echipa voastră Seafight
     
  2. Scf

    Scf Pretendent

    Va rog eu frumos nu bagati minciuna aia de event,este ca si cum n ar fi...daca va hotarati sa l bagati schimbati si recompensele alea totusi
     
  3. oarecine

    oarecine Începător forum

    Va rugam sa revizuiti acea misiune pentru sezon de la acest event. In loc de ucide 5.000.000 de nave, presupun ca era, daune 5.000.000 (https://prnt.sc/upvtdx)
     
  4. JerryCo

    JerryCo Scriitor activ

    2020-09-29 13:39:02
    Ai primit 104421 PE (puncte de experiență).
    2020-09-29 13:39:02
    Ai primit 2 x Aur.
    2020-09-29 13:39:02
    Ai primit 84734 x Perle.
    2020-09-29 13:39:02
    Ai scufundat nava lui Dead October.

    Am luat aur, desi eu nu am design..
     
    Last edited: Sep 29, 2020
  5. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    Destul de mult 2 aur, cred ca erai cu +10% si nu ti-a aratat in jurnalul de bord. :cool::rolleyes:
     
    banditblue and JerryCo like this.
  6. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mare-maestru forum

    a primit si bonificatia ca nu a luat desing-ul altfel nu se explica:D:eek:
     
    banditblue likes this.
  7. JerryCo

    JerryCo Scriitor activ

    Pfa...n-am stiut eu cum sa apreciez cele 2 bucati de aur..daca stiam cat sunt de importante...:D
     
    banditblue likes this.
  8. Bowser.yo

    Bowser.yo Novice forum

    voucher ceva
     
  9. mydyla

    mydyla Supervizor forum

    am cautat-o pe Lereena Barrett peste tot in 23/1 .... si nu am gasit-o .... chiar exista ?

    am gasit-o pe Loreena ... in portul securizat ...http://prntscr.com/uq09nd
     
    Last edited: Sep 29, 2020
  10. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Aurul nu e fallback:
    În cazul în care jucătorul deține deja design-ul (fallback): perle, pulbere neagră, implacabil, teleportare și ciumă.
     
    banditblue likes this.
  11. JerryCo

    JerryCo Scriitor activ

    8NBH9REUSF
    8NBH9REUSF
     
  12. ✙ⓐⓧⓧⓘ✙

    ✙ⓐⓧⓧⓘ✙ Novice forum

    Stie cineva de la Bigpoint ca jocul lor Seafight este pe bani? Din cate vad, nu prea. Chiar nu se poate remedia situatia asta cu blocajul jocului?
     
  13. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mare-maestru forum

    ce ati remediat ca nu mai merge deloc
     
  14. Ciresul

    Ciresul Pretendent

    In urma uramtoarelor 1264 restarturi, jocul va merge perfect
     
    -ANDRASY- likes this.
  15. edysukaru89

    edysukaru89 Scriitor în devenire

    fara suparare dar poti sa te ......... in el de joc,la cati bani v-am dat asta ii meritul nostru
     
    banditblue likes this.
  16. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mare-maestru forum

    nu se poate face ceva sa nu se mai blocheze din 5 in 5 minute?
    nu de alta dar bani vreti
     
    banditblue likes this.
  17. Ciresul

    Ciresul Pretendent

    mai sunt 1238 de restarturi si se remediaza lagul.Ai si tu putina rabdare :)
     
  18. veporo

    veporo Novice forum

    Doamne cat de prost merge se blocheaza din minut in minut. Ii rog pe cei de la BP sa faca, ca pe timpul lui Ceausescu sa de-a jocul cu portia intre orele x-y intrati ca atunci merge jocul, sa nu ne mai enervam degeaba cand intram si ne chinuim sa facem si noi ceva misiuni macar sa stiu intru la ora x si joc linistit 2 ore si asa buff-urile se duc pe apa sambetei...Daca o tineti tot asa o sa ajungeti la vorba care am mai spus-o o sa jucati numai voi angajatii de la BP.
     
    banditblue likes this.
  19. WΘИĐΞЯ

    WΘИĐΞЯ De-al casei

    buff-urile si item-urile care se consuma in timpul blocajelor,din 30 in 30 de secunde ,cine ni le da inapoi?
     
    banditblue likes this.
  20. mydyla

    mydyla Supervizor forum

    mai oameni buni ...suntem atat pe intelegatori .... pai pana cand ??? ...a venit vreo info de la domnii tehnicieni prin care sa ne spuna si noua ce fac ei pentru a inlatura aceasta problema? ...eu cred ca le dau salarii mici de nu au tragere de inima sa rezolve aceasta problema .... sau salarii mici si nu prea straluciti in IT .... contraziceti-ma argumentat daca bat campii .... multumesc :D
     
    Deneb likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.