Feedback Discuţii - Întoarcerea Reginei de gheaţă

Discussion in 'Colțul utilizatorilor' started by Bowie, Nov 30, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    Praf in ochi de adormit copii ca sa nu zica ca nu au primit nimic :))
     
  2. KrispFire

    KrispFire Novice forum

    1 zi in care mai poti completa puzzle-ul si nici urma de acadele....
     
  3. ЯΔPMonste®

    ЯΔPMonste® Scriitor activ

    mai incepe eventul cu Topirea Zapezii ca nu vad nici un anunt de la moderatori>?...
     
  4. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Anul trecut a inceput pe 14, deci ai rabdare ;)
     
  5. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Foarte inteligenti cei care concep clasamentele si recompensele, nu am ce zice.


    2022-01-04 12:00:05
    Ai primit 500 x Acadele.

    Cam ce as putea face acum cu ele?!?!!?!
    Macar daca erau de hartie le foloseam pe post de hartie igienica, dar asa probabil vor fi schimbate pe gold
     
  6. T-A-L-E-N-T

    T-A-L-E-N-T Profesionist forum

    Gândim și noi o modalitate de achiziționare rețete worldbreaker lvl 1 pentru cei care nu pot/vor să bage cardul ???
    o PORTIȚĂ, fără cash nu se poate pe acest joc să avansăm.....
     
  7. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    Pai ce sa faci cu reteta de tunuri world lvl 1?


    Ai nevoie asa pentru Worldbreaker:
    16 retete lvl 1 + 32 tunuri lvl 0 => 16 tunuri lvl 1 world
    8 retete lvl 2 + 16 tunuri lvl 1 => 8 tunuri lvl 2
    4 retete lvl 3 + 8 tunuri lvl 2 => 4 tunuri lvl 3
    2 retete lvl 4 + 4 tunuri lvl 3 => 2 tunuri lvl 4
    1 reteta lvl 5 + 2 tunuri lvl 4 => UN TUN WORLDBREAKER LEVEL 5 ... tadam


    Ca sa reusesti sa faci 100 de tunuri lvl 5 , ai nevoie DOAR de:

    3200 tunuri lvl 0+
    3200 retete lvl 0+
    1600 retete lvl 1+
    800 retete lvl 2 +
    400 retete lvl 3+
    200 retete lvl 4 +
    100 retete lvl 5

    DOAR pentru O SUTA

    Daca doresti 500-600 de tunuri, inmultesti cu 5 sau 6 in functie de posibilitati.

    Eu aproximez ca daca ar da drumul la retetele respective de world lvl 1 , mi-ar lua aproximativ inca 2 ani sa fac full lvl 5 doar, de 6 nu discutam ca nu are sens.

    Dupa cum evolueaza lucrurile in 5-6 luni maxim vin urmatoarele tunuri dupa Bastion, asa ca e inutil sa incerci macar sa faci acele 500-600 de tunuri worldb lvl 5.

    Hai sa aveti spor.
     
  8. T-A-L-E-N-T

    T-A-L-E-N-T Profesionist forum

    Tocmai de asta ar trebui să fie cumpărate cu moneda jocului, nici măcar nu-ti dă posibilitatea ca in 5-6 ani să faci tunurile care oricum nu vor mai avea valoare atunci. Au fost 100 de retete lvl 1 la event cu 500 bucata, scumpe si limitate....nu inteleg logica
     
  9. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    Minti odihnite.

    Aproximativ din Iunie 2021 cand am fost atent (am un printscreen salvat) nu a fost creat nici macar 1 cont nou, aparuse un filmulet in care erau vreo 100 de conturi pe bot care veneau la coordonata in 1/1 si le omorau astia, presupun ca au fost sterse si ultimele 3 cifre ( n-spe milioane 332 de utilizatori) a ramas neschimbata de luni de zile.

    Nu stiu la voi cum o fi, dar a inceput sa bata vantul si pe TS putin.

    Asa ca da, cand o mana de oameni iti explica mura-n gura ca e ceva putred la strategia asta de marketing si cauta/vin cu idei de a revitaliza jocul iar tu ii ignori , atunci pot afirma ca ala/aia de iau decizii au un IQ care tinde spre 0 absolut.

    Vorba proverbului : Prostul pana nu e si fudul, nu e prost destul.
     
    *ensis* and ..Dantes.. like this.
  10. ..Dantes..

    ..Dantes.. Pretendent

    Amin...!!!
     
  11. g3org3s

    g3org3s Novice forum

    bravo ma .. a-ti ajustat debuf-ul:))dupa ce ca e varza jocul va tineti si de magarii nu era destul 2 zile .. cum ma 14:))
     
  12. kostzy

    kostzy Expert forum

    de magarii te tii tu ptr ca folosesti un program interzis pe joc(bot),sa ziceti mersi doar ptr debuff asa ca nu mai faceti galagie,daca era din partea mea nu va dadeam nici debuf,nici nu v-as fi inchis contul ,chiar daca ati bagat bani v-as fi luat tot dupa nava: crivace,tunuri,extensii,castele,abiliatti,trofee,etc,ptr ca sunt obtinute necinstit
     
    Last edited: Jan 4, 2022
    †`Fantomas`† and Bogdiy132 like this.
  13. g3org3s

    g3org3s Novice forum

     
  14. g3org3s

    g3org3s Novice forum

    Da bine ca ești tu cinstit
     
  15. hellnight95_RO

    hellnight95_RO Scriitor în devenire

    Pai de ce ar fi crivacele, extensiile, tunurile obtinute necinstit? Daca unii platesc pentru ele cred ca se cuvine sa ramana acolo unde sunt, nu ?
     
    g3org3s likes this.
  16. kostzy

    kostzy Expert forum

    ptr ca majoritatea sint luate de la piata cu resurse facute pe bot
     
    Bogdiy132 likes this.
  17. hellnight95_RO

    hellnight95_RO Scriitor în devenire

    Da de unde stii tu ?:)) Esti oracol ?
     
  18. kostzy

    kostzy Expert forum

    tu ala carea le stii pe toate pe acest forum chiar nu stii asta?atunci cand ai perle,youlong coroane,safanad pe cont facute cu botul nu este greu sa bagi 14 euro sa activezi piata corsarului,dar banuiesc ca stii asta deja
     
    Bogdiy132 likes this.
  19. hellnight95_RO

    hellnight95_RO Scriitor în devenire

    Stiu destule nu e problema ta asta :), pentru pretul ce il au extensiile alea nu iti trebuie botul :) si stai linistit ca nu iau pachet de 14 euro si sa stau 6 luni sa adun cate ceva de la recompensa :)
     
  20. kostzy

    kostzy Expert forum

     
Thread Status:
Not open for further replies.