Feedback Vânătoarea inimilor frânte - Discuții

Discussion in 'Colțul utilizatorilor' started by Cataleya, Feb 9, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. «ღŠŋøøķέяღ»tec

    «ღŠŋøøķέяღ»tec Scriitor în devenire

    Nu am nimic impotriva ca folosesc programe, dar avand dmg mai mare ca mine efectiv nu iau nici o recompensa, iar iei la sfarsitul evenimentului chit ca ii pedepsesc raman cu multe itemuri castig pe cand noi cucu si pupaza . Corect ar fii sa puna sa traga doar pe navele full hp
     
  2. ciupanezu

    ciupanezu Scriitor în devenire

    daca vrei clasamentul ,e pe forum la englezi :D aici pe forumul romanesc se posteaza dupa 2-3 zile ( sau chiar deloc ) :)))
     
  3. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Tu vrei corectitudine din partea trisorilor? :)
    Corect ar fi sa fie blocati permanent sau macar 30 zile sa le expire toate buffurile si sa vedem daca le mai convine atunci sa foloseasca programe. Iar cei care folosesc autotarget si programe de bataie sa piarda 25% din punctele de batalie, cum se pierde experienta pentru programele de farm.
     
  4. ciupanezu

    ciupanezu Scriitor în devenire

    ceea ce folosesti si tu , da foarte bine ... asa o sa vezi cum ve-ti pierde insulele , si vei veni cu mila la noi in alianta .. jucator profitor :)) dar succes
     
  5. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    In primul rand eu nu te-am jignit si sper ca moderatorul sa aplice regulamentul, in al doilea rand poate aduci si dovezi cand acuzi pe cineva. Tocmai ai recunoscut ca folosesti programe: "si tu" deci tu il folosesti, ceea ce explica si de ce esti asa de deranjat de propunerea mea.
    Atata timp cat iti este permis sa trisezi in continuare ne vedem pe mare oricine ai fi, eu nu ma ascund sub nick-uri diferite si nici nu folosesc nikuri facute cunoscute de altii. Dar ce mai conteaza un plagiat pe langa faptul ca esti un trisor.
    Iar in al treilea rand poate veti merge la scoala sa continuati educatia deoarece acolo nu exista programe care sa invete in locul dumneavoastra
     
    Last edited: Feb 14, 2022
  6. ciupanezu

    ciupanezu Scriitor în devenire

    Imi poti scrie unde te-am jignit ? te simti jignit ca folosesti programe? , si te plangi de '' unu si de altu '' ca il foloseste ? eu chiar nu folosesc , si nu trebuie sa iti demonstrez , dar aici e adevarul ca fara programele astea autotarget si etc , nu a-ti fi mai stat pe mare , doar in bonus sau port .. si a-ti ramane si fara insule .. si asta e adevarul ca stai intr-o alianta unde sunt insulele , te cunosc de atata timp :)
     
  7. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Cum spuneam vezi cu cratima aia, cu virgulele dupa semnul intrebarii si inainte de "si" . De asemenea o propozitie noua se incepe cu majuscula. Daca foloseam programe ma simteam vinovat, in niciun caz jignit. Esti o jignire la adresa limbii romane si din pacate pentru tine nu te poate ajuta nici Golemul in aceasta situatie, nu a invatat nici autotargetul cand trebuie sa bage cratima, vigula sau majuscula din pacate pentru tine. Singurul profitor (jignirea) esti tu pentru ca profiti de programe si de indulgenta celor de la Bug Point. Daca ar aplica regulamentul "nu a-ti fi mai stat pe mare" vorba ta :). Iti dau un sfat gratis: in loc sa dai banii pe programe mergi pana la librarie si cumpara un abecedar, este si mai ieftin si iti va ajuta mai mult in viata. Si ca sa incheiem, nu ma cunosti deloc, daca m-ai cunoaste ai sti ca nu ma asociez cu trisorii si mincinosii, deci nu aveai in niciun caz de unde sa ma cunosti.

    Uite-ti acolitii:

    ID: 281/26700679

    A stat toata noaptea pe program la safanad:

    https://gyazo.com/bdbc8f14ad8e655dda8c372ea29820fa

    https://gyazo.com/fdc0bdd1a056dcdab2f00153b5648e47
     
    Last edited: Feb 15, 2022
    Noltisor-RO and creyzy_RUN like this.
  8. unde sunt debuf-urile la boti sau aia care au sentinele la 2-3 conturi?primele locuri ca de obicei botii.recompense la eventuri mereu botii, la liga tot botii,la rift mai nou golemul care e tot program, la batai tot botii.
    PS. Cine se simte sa nu comenteze
     
Thread Status:
Not open for further replies.