Tumultul nordului!!!

Discussion in 'Întrebări generale' started by Sir.Leonardo, Jul 16, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sir.Leonardo

    Sir.Leonardo Junior Expert

    Ce sa intanplat cu eventul in curs ? a disparut si event si piata cu token si clasament TOT!! voi nu sunteti in toate facultatile mentale , bagati event dupa event le impletiti unul peste altul ca nu va mai satura Domnul de bani dar in felul asta pierdeti toti jucatorii care mai cotizau cat de cat!Am tras ca nebunii sa adunam TOKENURI pt piata si am tras la clasament pt ce? sa scoateti eventul de pe server fara un anunt prealabil sau o informatie !! nimic...... nesimtire pe fata si incompetenta din partea dezvoltatorilor sau cine se ocupa de "jocul" asta!

    sper sa apuca sa citeasca cineva postarea inainte sa mi-o stergeti ca probabil am fost prea direct

    CIAO.
     
  2. mydyla

    mydyla Supervizor forum

    Ahoi pirați,

    Vă rugăm să rețineți că Tumultul Nordic va fi dezactivat temporar în timp ce investigăm o problemă. Vom face tot posibilul să îl reactivăm cât mai curând posibil și vă vom ține la curent cu orice modificări.

    Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere!

    Echipa voastră Seafight​
    =Decadent=, Astăzi la 14:12 Raportează
    #2 Îmi place


    si eu m-am agitat :D... suportul are ocii mai buni ca noi!
     
Thread Status:
Not open for further replies.