Anunț Anunțuri Patchday

Discuție în 'Anunțuri Patchday' creată de Cataleya, 6 Ian 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Vom avea o nouă sincronizare astăzi:
    • Eroare remediată: Magazinul din joc - unii jucători nu au putut vedea sau cumpăra unele pachete / remediat;
    • Eroare remediată: Recompensa corsarului - unii jucători nu au putut cumpăra unele articole.
    Vă rugăm să aveți în vedere acest lucru în planificarea activităților voastre de joc.

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue și axel apreciază asta.
  2. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Vom avea o nouă sincronizare astăzi:

    • Eveniment: Am pregătit următorul eveniment "Gheață în lumina soarelui" (mai multe informații vor urma în curând);
    • Evenimentul "Cupa piraților": Am adăugat nava „design câștigător” și o vom credita în curând;
    • Eroare remediată: Steagurile de țară sunt încă afișate / remediat;
    • Eroare remediată: A fost încă posibil să aveți 2 Buff-uri active de la lampă / remediat;
    • Eroare remediată: Nu erau afișate în stația de recuperare, toate materialele de crafting pe care le puteai câștiga / remediat;
    • Eroare remediată: Butoanele de selecție din fereastra Spionului nu au funcționat / remediat;
    • Actualizare: Crivace - sloturi necesare reduse (25 la 15);
    • Actualizare: Placare ablativă - sloturi necesare reduse (35 la 20), bonus sporit de HP;
    • Actualizare: Ensorcelled Stanchion - VP crescut;
    • Actualizare: Prevenirea daunelor - am redus valoarea maximă pe care un jucător o poate avea, la 80%;
    • Îmbunătățire: Am adăugat o opțiune în setările "Grafică" pentru a comuta valorile HP / VP / BP / EP - complete sau scurte;
    • Îmbunătățire: Am adăugat opțiunea din setările "Grafică' pentru a comuta traseele navei;
    • Îmbunătățire: Am actualizat recompensele finale pentru Ceaunul din Saba:
      • n* x design Nou + Favorul regelui pentru 30 de zile + 2 Desagă divină + 25 tunuri Wordlbreaker de nivel 5+ 2 hărți bonus Scorpio;
      • n* x 30 x 15 Tunuri Wordlbreaker de nivel 5 + Favorul regelui pentru 30 de zile + 1 Desagă divină + 1 hartă bonus Pisces;
      • n* x 30 x 15 Tunuri Worldbreaker nivel 3 + Favorul regelui pentru 30 de zile + 1 Desagă astrala + o hartă bonus Gemini;
      • n* x 30 x 200.000 muniţie ruptură + Favorul Regelui pentru 15 de zile; + 1 Desagă maestrul bestiilor + 15 Tunuri Painbringer de nivel 3;
      • n* x 30 x 150.000 muniţie ruptură + Favorul Regelui pentru 15 de zile; + 1 Desagă maestrul bestiilor + 15 Tunuri Painbringer de nivel 3
    • Îmbunătățire: Am ajustat recompensele directe pentru Ceaunul din Saba:
      • Am eliminat tunul Voodoo nivel 1, am adăugat Rețetă crivace nivel 0
      • Am eliminat EXP Booster, am adăugat ELP Booster;
      • am eliminat clepsidra, am adăugat tunuri lustruite;
      • am eliminat Inima de leu, am adăugat Bombă fumigenă.
    Vă rugăm să aveți în vedere acest lucru în planificarea activităților voastre de joc.

    Echipa voastră Seafight
     
    Modificat ultima dată: 16 Iul 2021
    axel apreciază asta.
  3. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Următoarele schimbări nu au fost introduse în patch-ul de miercuri, au fost introduse astăzi:
    • Îmbunătățire: Am actualizat recompensele finale pentru Ceaunul din Saba:
      • n* x design Nou + Favorul regelui pentru 30 de zile + 2 Desagă divină + 25 tunuri Wordlbreaker de nivel 5+ 2 hărți bonus Scorpio;
      • n* x 30 x 15 Tunuri Wordlbreaker de nivel 5 + Favorul regelui pentru 30 de zile + 1 Desagă divină + 1 hartă bonus Pisces;
      • n* x 30 x 15 Tunuri Worldbreaker nivel 3 + Favorul regelui pentru 30 de zile + 1 Desagă astrala + o hartă bonus Gemini;
      • n* x 30 x 200.000 muniţie ruptură + Favorul Regelui pentru 15 de zile; + 1 Desagă maestrul bestiilor + 15 Tunuri Painbringer de nivel 3;
      • n* x 30 x 150.000 muniţie ruptură + Favorul Regelui pentru 15 de zile; + 1 Desagă maestrul bestiilor + 15 Tunuri Painbringer de nivel 3
    • Îmbunătățire: Am ajustat recompensele directe pentru Ceaunul din Saba
      • am eliminat tunul Voodoo nivel 1,
      • am adăugat Rețetă crivace nivel 0
      • am eliminat EXP Booster, am adăugat ELP Booster;
      • am eliminat clepsidra, am adăugat tunuri lustruite;
      • am eliminat Inima de leu, am adăugat Bombă fumigenă.
    • Eroare remediată: A fost încă posibil să aveți 2 Buff-uri active de la lampă / remediat;
    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue, axel și **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  4. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Restartul din această seară a vizat remedierea unei erori în secțiunea payment a jocului.

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue și axel apreciază asta.
  5. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Ahoi pirați,

    În cursul zilei de astazi vom avea un synk / patch (programat pentru ora ~ 13:30 CEST):

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue și axel apreciază asta.
  6. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Sincronizarea de astăzi, a cuprins
    • Eroare remediată: unele probleme cu vizibilitatea unei vânzări - remediat
    • Eroare remediată: opțiunea "Numere abreviate" lipsea în opțiunile grafice - remediat
    • Eroare remediată: Ceaunul din Saba - imaginea recompensei "Premium" lipsea - remediat
    • Script o_O:mad::p:rolleyes::rolleyes:: am executat debuff-ul (pe care l-am anunțat ieri) pe unele conturi de utilizator, care pot fi identificate ca folosind bot.
    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue și axel apreciază asta.
  7. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Vom avea o nouă sincronizare astăzi:
    • Eroare remediată: Misiuni - Unele misiuni nu au putut fi acceptate-valorificate / remediat
    • Eroare remediată: Sapiența spionului - HP și VP nu au fost afișate / remediat
    • Eroare remediată: Setări - Lipsește textul în fereastra de opțiuni pentru comutarea valorilor complete HP , VP, BP, EP / remediat
    • Eroare remediată: Remedierea unei probleme cu administrarea rangurilor.
    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue apreciază asta.
  8. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Sincronizarea / patch-ul de astăzi, a fost pentru a adăuga unele traduceri care lipseau pentru vânzarea "Tunuri furtunoase!".

    Echipa voastră Seafight
     
    Modificat ultima dată: 27 Iul 2021
    banditblue apreciază asta.
  9. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Sincronizarea / patch-ul de astăzi:
    • Am pregătit următorul eveniment "Lorzii Piraților".
    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue apreciază asta.
  10. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În curând vom avea o nouă sincronizare / patch:
    • Actualizare: Am ajustat calculul pentru rangurile de pirați. Următoarele vor face parte din formula de calcul:
      • EXP;
      • ELP;
      • puncte de bătălie;
      • nivelul jucătorului;
      • ligă;
      • rang de punct de bătălie;
      • Rift;
      • sistemul de diminuare.
    Eroare remediată: Nu a fost posibilă crearea / actualizarea tunurilor Painbringer nivel 5 / remediat
    Eroare remediată: Administrarea gildei - nu a fost posibil să schimbați liderul - remediat
    Eroare remediată: Inventarul bijuteriilor - bijuteriile au fost sortate aleatoriu / acum sunt sortate după nivel, începând cu cel mai mare nivel.

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue și mydyla apreciază asta.
  11. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În curând vom avea o nouă sincronizare / patch:
    • Eroare remediată: Conținut greșit în pachetele de eveniment / remediat
      • Conținutul lipsă va fi creditat luni
    • Eroare remediată Lipsesc sfaturile pentru oferirea de misiuni pe harta lumii / remediat
    • Eroare remediată: Hall of Fame - Calculul nivelului nu funcționează în timp real / remediat
    • Eroare remediată: Hall of Fame - calculul Rift este resetat în fiecare săptămână pentru moment
    • Eroare remediată: Rangul de pirat a fost afișat pentru NPC-uri / remediat
    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
  12. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi pirați,

    În cursul zilei de mâine va avea loc un patch:
    • Event: A fost pregătit următorul eveniment: Vrăjitorie de agreement;
    • Eroare remediată: Atacul declanșat din afara ariei de acțiune, prin intermediul keyboard-ului, declanșa o perioadă de cooldown;
    • Eroare remediată: Hall of Fame – Zilnic, lunar, șamd nu erau afișate;
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue apreciază asta.
  13. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În curând vom avea o nouă sincronizare / patch:
    • Eroare remediată: au fost adăugate câteva traduceri lipsă pentru Vrăjitorie de agrement.
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    Modificat ultima dată: 13 Aug 2021
    banditblue și axel apreciază asta.
  14. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În cursul zilei de astăzi (sau cel mai târziu mâine dimineață) vom avea un synk / patch:
    • Eveniment: Am pregătit viitorul eveniment al Războiului Civil (vor urma mai multe informații);
    • Eroare remediată: configurația barei de derulare nu era salvată / remediat;
    • Îmbunătățire: am adăugat opțiuni în setări pentru a comuta mișcarea navei de la 8 direcții la 4;
    • Eroare remediată: unii jucători nu au putut promova într-o ligă superioară / remediat;
    • Eroare remediată: combinarea tunurilor - unele tunuri nu au putut fi upgradate / remediat.
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue apreciază asta.
  15. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În cursul zilei de astăzi vom avea un synk / patch:
    • Sezon: Am pregătit sezonul 7 care va începe la 1 septembrie (vor urma mai multe informații);
    • Actualizare: am pregătit „Drumul către Atlantida”;
    • Actualizare: am schimbat hărțile 1 - 5 în hărți PvE;
    • Îmbunătățire: cooldown pentru harta Vovoi a fost redus la 5 minute;
    • Eroare remediată: crafting - crafting-ul pentru unele tunuri nu funcționa / remediat;
    • Eroare remediată: lipseau numele și descrierile unor modele de nave / remediat;
    • Eroare remediată: lipseau descrierile pentru unele rețete de tun / remediat;
    • Eroare remediată: stația de recuperare nu a funcționat, era doar o zonă goală / remediat;
    • Eroare remediată: cafting - bara de derulare nu a funcționat (tunurile de nivelul 6 nu erau afișate, de exemplu) / remdiat;
    • Eroare remediată: bara de derulare din fereastra Reputație lipsea / remediat;
    • Eroare remediată: Liga - Unii jucători nu au putut promova într-o ligă superioară / remediat.
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    Modificat ultima dată: 26 Aug 2021
    **฿αŕъαŕσśśα** și axel apreciază asta.
  16. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În curând vom avea o nouă sincronizare / patch:
    • Eroare remediată: Răzbunarea lui Typhon - epavele de eveniment conțineau tunuri greșite, Firestorm nivel 2 în loc de Worldbreaker nivel 0 / remediat;
    • Eroare remediată: Răzbunarea lui Typhon - Design-ul și mascota erau greșite în magazinul din joc / remediat;
    • Eroare remediată: „Drumul către Atlantida” - una dintre misiunile zilnice nu era disponibilă / remediat.
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
  17. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În curând vom avea o nouă sincronizare / patch:
    • Eveniment: Am pregătit evenimentul Raideri;
    • Am pregătit compensațiile post eveniment;
      • Cheile eveniment de cufere, vor rămâne în conturile jucătorilor până la următorul eveniment (Raideri);
    • Îmbunătățire: Vizualizare îmbunătățită a muniției luminoase;
    • Eveniment: Răzbunarea lui Typhon - s-a remediat conținutul lăzilor;
    • Eroare remediată: Atlantis: misiune remediată „Livrare ratată”;
    • Eroare remediată: Buton de reparare;
    • Actualizare: Nivelul bijuteriilor in sacii de pradă divină și astrală, a fost crescut (+1).
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    jhonny, axel și **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  18. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În cursul zilei de astăzi vom avea un synk / patch:
    • Eroare remediată: repararea nu a fost posibilă după ce erai scufundat pe harta Rift / remediat;
    • Îmbunătățire: am revenit în modul PvP pentru hărțile 1-3;
    • Eroare remediată: Almahareen 2 - lipsă bonus pentru jocul pe client / remediat.
    Vă rugăm să aveți în vedere aceste aspecte în desfășurarea activităților voastre de joc!

    Echipa voastră Seafight
     
    **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  19. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Sincronizarea / patch-ul de astăzi:
    • Am pregătit următorul eveniment "Seavengers".
    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
  20. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Ahoi pirați,

    În curând vom avea o nouă sincronizare / patch:
    • Eroare remediată: Probleme logare
    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.