Anunț Anunțuri Patchday

Discuție în 'Anunțuri Patchday' creată de Cataleya, 6 Ian 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi piraţi,

    Umrătorul synk al zilei a prevăzut unele fixuri penttru event. De asemenea, noua figurină va fi eliminată din magazin, urmând a fi adaugată din nou, ulterior.

    Vă rugăm să aveţi în vedere aceste aspecte în desfăşurarea activităţilor voastre pe joc.

    Echipa voastră Seafight
     
    banditblue și Cataleya apreciază asta.
  2. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Sincronizarea de astăzi a cuprins:
    • Eroare remediată: "Întoarcerea reginei de gheaţă" - am adăugat câteva traduceri lipsă;
    • Eroare remediată: "Întoarcerea reginei de gheaţă" - dezactivarea zăpezii nu a funcționat - REPARAT (dezactivați "Fog of war");
    • Eroare remediată: "Întoarcerea reginei de gheață" – am remediat invitația de grup/partener pentru hărțile de grup;
    • Eroare remediată: "Întoarcerea reginei de gheață" – am adăugat mascota de la eveniment care a dispărut din magazinul din joc.
    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
  3. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Sincronizarea de astăzi a cuprins:
    • Eroare remediată: "Întoarcerea Reginei de gheaţă" - nu era posibil să vă alăturați grupului de jucători doriți - remediat;
    • Ajustare - Eventul "Întoarcerea Reginei de gheaţă" beneficiază de următoarele ajustări:
      • "Omul de zăpadă" aruncă acum 25 de cadouri în loc de 10 când este distrus;
      • Cadourile de la "Omul de zăpadă" au acum șansa de a conține 50 de monede Safanad (ultima salvă);
      • A fost crescut pragul pentru a primi recompense din cadouri
    • Eroare remediată: Liga căpitanilor/Hărți bonus: unii utilizatori nu putea accesa hărțile bonus - remediat.
    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
  4. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Sincronizarea de astăzi a cuprins:
    • Eroare remediată: Harta de grup - Nu era posibil să vedeți numele jucătorilor până când nu selectați rolul dorit / remediat;
    • Eroare remediată: informațiile gildei nu erau afișate / remediat;
    • Eroare remediată: Harta de grup – nu era posibilă invitarea jucătorilor din grup sau camarazilor / remediat.
    Echipa voastră Seafight
     
  5. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Sincronizarea de astăzi a cuprins:
    • Liga Căpitanilor: am activat Liga Căpitanilor MS3 iar pentru aceasta, am avut nevoie de puțin timp după patch;
    • Eveniment: "Întoarcerea Reginei de gheaţă" - am mărit recompensele pentru harta grupului Amenințarea lui Krampus.
    Echipa voastră Seafight
     
  6. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Sincronizarea de astăzi a cuprins:
    • Eveniment: "Întoarcerea Reginei de gheaţă" - am scăzut puțin rata de apariție a Bjorgold Maior;
    • Eveniment: "Întoarcerea Reginei de gheaţă" - am mărit punctele necesare pentru a genera Evil Snowman de la 300 la 350.
    Echipa voastră Seafight
     
  7. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Va exista o sincronizare/patch în curând.

    Administratorii noștri de sistem trebuie să actualizeze un sistem suplimentar.
    • Eroare remediată: sfatul explicativ pentru închirierea flotei era incorect / remediat.
    Echipa voastră Seafight
     
  8. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Tocmai am executat un script pentru a elimina utilizatorii bot din clasamentul "Amenințarea lui Krampus". După restart, utilizatorii bot au fost eliminați din clasament.

    Echipa voastră Seafight
     
    creyzy_RUN apreciază asta.
  9. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Tocmai am executat un script pentru a elimina utilizatorii bot din clasamentul "Midgard Wyrm". După restart, utilizatorii bot au fost eliminați din clasament.

    Echipa voastră Seafight
     
    axel apreciază asta.
  10. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Astăzi va avea loc o sincronizare, care va cuprinde:

    Eveniment: am pregătit următorul eveniment "Days between days" (vor urma mai multe informații);
    Vânzări: am pregătit ofertele viitoare (vor urma mai multe informații);
    Sezon: Am pregătit următorull sezon, al VIII-lea (vor urma mai multe informații);
    Eroare remediată: hărțile bonus nu erau afișate când erau mai mult de 30.000 - remediat;
    Eroare remediată: deschiderea meniului Harpoon comuta la cele mai bune harpoane fără a fi fost selectate - remediat;
    Eroare remediată: subevenimentul Winter Wonderland - Misiunea cu id-ul 1837 nu poate fi finalizată - remediat.

    Vă rugăm să aveţi în vedere aceste aspecte în desfăşurarea activităţilor voastre pe joc.

    Echipa voastră Seafight
     
  11. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi piraţi,

    Sincronizarea din această seară a fost pentru a remedia problemele apărute în urma restartului precedent.

    Echipa voastră Seafight
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.