Anunț Atlantis - Open beta!

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de Cataleya, 20 Sep 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cataleya

    Cataleya Guest

    Atlantis - Open Beta !

    Ahoi Pirați,

    V-am oferit destule imagini până acum și știm că drumul a fost lung, dar am dori să vă invităm pe serverul Open Beta pentru a testa noua expansiune de conținut Atlantis!

    Open Beta se va desfășura începând de azi, de la ora 14:00 UTC (16:00 CEST) până luni, 26 septembrie.

    [​IMG]

    Veți primi recompense de conectare folosind Calendarul de bonusuri lunare de conectare timp de 5 zile, așa că asigurați-vă că vă conectați în fiecare zi pentru a primi articole noi și a testa o nouă experiență!

    Puteți accesa Open Beta accesând https://open-beta.seafight.com. Vă rugăm să rețineți: contul vostru normal nu va funcționa pe acest server și vi se va solicita să înregistrați unul nou.

    Am pregătit o prezentare generală a noilor funcții într-un FAQ, precum și o rubrică de discuții și o rubrică de sesizare a erorilor.

    Vă rugăm să furnizați cât mai multe informații despre gândurile, sentimentele, sugestiile și criticile voastre cu privire la Atlantis, părerea voastră va ajuta la îmbunătățirea acestei lumi subacvatice!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi Pirați,

    Noroc tuturor celor care testează acum zona subacvatică! Am pregătit câteva cadouri suplimentare pentru voi! Pentru a le obține, trebuie doar să vă împărtășiți opinia în acest formular Google >> https://forms.gle/DMNb1XVPWNC3RawL9

    Echipa voastră Seafight
     
  3. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi piraţi,

    Lansarea Atlantis a fost amânată deoarece a apărut nevoia de a colecta mai multe date de test şi de a efectua o balansare. Ca urmare sesiunea de testare Open Beta va fi prelungită până în data de 4 Octombrie 2022.

    Feedback-ul oferit până în prezent este foarte valoros. Va mulţumim pentru ajutorul pe care ni-l acordaţi!

    Echipa voastră Seafight
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.