Atlantis

Discuție în 'Întrebări generale' creată de *ensis*, 1 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. *ensis*

    *ensis* De-al casei

    am o nelamurire, ati deschis Atlantisul, si?
    avem o multitudine de misiuni pe care evident nu avem timp sa le finalizam in 8 ore, ca suntem temporizati , dupa 8 h apare minusul :p
    sa nu mai vorbesc de viteza uimitoare care ma ameste cand caut un admiral, la care trebuie sa ii fac dauna 500.000 si eu trag pe el cu 1200, si nu asta ar fi problema..........problema este ca ma scufunda npc-urile pe mare, toti admirali care trec pe langa mine si toate npc-urile la care trag alti colegi, iar castelele si abilitatile sunt degeaba daca nu ai ingineri, bucatari, tehnician, operator torpile........culmea este ca daca pe mare castigi antrenori de la cufere , aici acesti membri de echipaj nu ai de unde sa ii achizitionezi.
    Nelamurirea mea este daca BP are o strategie de dezvoltare a jucatorului in Atlantida , sau au deschis Atlantida si D-zeu cu mila ..........ca sincer cred ca habar nu aveti ce se intampla pe mare, sau eu sunt blonda neuronal si nu realizez ca voi nu va bateti joc de jucatori , ci oferiti un cadru minunat de relaxare.:D
     
    Modificat ultima dată: 4 Ian 2023
    jonyplayer și Dan1912. apreciază asta.