Aura de protectie

Discuție în 'Întrebări generale' creată de vali2bsal, 22 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    1 Dupa expirarea aurei de protectie la ce intervat de timp pot activa alta aura.
    2 Daca stau pe forum sa citesc postari...si nu intru pe mare sa fiu logat acest interval se adauga la temporizatorul de corectie?
     
  2. Stylish

    Stylish Guest

    1. Este un interval de timp de o ora, dar acesta se aplica din momentul apasarii aurei de protectie.
    2. Nu o sa va fie afectat timpul de joc.
     
    Modificat ultima dată: 22 Noi 2022
  3. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Am avansat in liga Manta insa nu vad nici un avantaj oei beneficiu asupra navei decat 2 pozeee e hazliu.
     
  4. mydyla

    mydyla Conte forum

    daca ai urcat in liga Manta inseamna ca nu esti un jucator mic ...la ce intrebari ai pus ma gandeam ca esti pitic ...chiar voiam sa-mi spui cum te gasesc pe mare sa te ajut , daca ai nevoie :)...nu este ironie ...este constatare :)
     
  5. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Am urcat cu greu folosind 361 tun amiral si cu ghiulele de 20(deci nici elit):)
     
  6. mydyla

    mydyla Conte forum

    :))) cava ??? ....da-mi voie sa nu te cred :) in fine.... succes pe mare!
     
  7. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Este adevar ca de multe ori ajungeam si la corectie -50%.
     
  8. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Se poate verifica
     
  9. mydyla

    mydyla Conte forum

    Succes .... nu ma intereseaza dedesubturile :)
     
  10. ..Dantes..

    ..Dantes.. Avansat

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.