Bug viteza harta de grup

Discuție în 'Ajutor' creată de sillly73, 8 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. sillly73

    sillly73 Scriitor activ

    Buna ziua,

    Asa cum postasem anul trecut acest jucator(166/22689389 - ) folosind viteza din harta de grup(ca vindecator) si nu i s-a intamplat nimic, anul acesta a venit randul altuia: 14/331360 - , https://prnt.sc/q7uk7i. Se poate observa faptul ca are viteza aceea pe harta normala(vezi spion) si are punctele voodoo din harta de grup.
    Sa nu mai zic de faptul ca jucatorul 14/331360 face pushing, avand doua conturi (14/166880), ceea ce, din cate stiu nu este foarte legal.
    Aveti de gand sa faceti ceva in privinta aceasta? Daca ati lua vreo masura, ar inseamna ca nu va intereseaza numai sectiunea de payment, ci va pasa si de jucatori. Eu inca mai cred in minuni, data fiind si perioada.

    Astept si sunt sigur ca asteapta si ceilalti un raspuns de bun simt din partea dumneavoastra.

    Cu toata stima!
     
  2. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Pentru ca o eroare sa fie fixata ea trebuie reprodusa urmand anumiti pasi, iar pentru aceasta sunt necesare mai multe detalii:
    - unde se reproduce?
    - in ce conditii?
    - cum? care sunt pasii?
    - care e rata de reproducere: de fiecare data? sau random? sau s-a intamplat o data si apoi nu s-a mai intamplat?
    - se poate reproduce din intamplare (adica poate oricine sa dobandeasca viteza respectiva)? Sau e foarte specific si reproducerea lui denota intentie?
    Odata acestea fiind cunoscute, bugul e raportat si, in cele mai multe cazuri fixat.
    Multumim pentru raport. Ne-ar ajuta daca el ar fi mai dezvoltat. Daca aveti informatii suplimentare va rugam sa le trimiteti intr-un tichet catre suport.

    Vom transmite plagerea legata de pushing catre cei in masura sa analizeze situatia. Multumim.
     
  3. sillly73

    sillly73 Scriitor activ

    Toate informatiile de mai sus trebuie obtinute de la persoanele in cauza. De unde sa stiu eu cum folosesc viteza din harta de grup pe harta normala? De aceea v-am si aratat, in speranta ca ii veti intreba si ei va vor spune, iar dvs veti remedia.
    14/331360 - pe acest jucator l-am vazut de doua ori cu viteza aceasta pe harta normala, la intervale de timp diferite, deci a aparut voit bugul. :)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.