CAPTCHA

Discuție în 'Întrebări generale' creată de Ferdіnand, 6 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Ferdіnand

    Ferdіnand Junior Expert

    • "Am activat un Captcha pe pagina de conectare" - Asa si? Vreti un premiu pt ce alte prostii mai bagati? Aveti concurs pentru cine introduce cele mai mari tampenii?!? Ma chinui de juma de ora sa ma loghez, dar ghici ce? nu reusesc sa selectez toate patratelele care ar contine ceva! Baaaaa! Sunteti cu capul?!? Ati mai bagat ceva care sa enerveze jucatorii, ca si cum fetele voastre nu sunt de ajuns!
     
  2. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Captcha,pentru ce? Voi chiar va bateti joc de noi!!!Cu ce va ajuta pe voi chestia aia? Sau pe noi!!! Si ne miram ca este lag,pe joc,cand voi aveti numai idei tampite in cap.
     
  3. Wĩℓℓ

    Wĩℓℓ Novice forum

    Mai urmeaza sa platim euro la conectare! pentru ce, acel captcha? multe imagini sunt neclare si nu te poti conecta!
     
  4. Oare acel CAPTHA este pt programe? stiu ca programele se relogheaza singure daca nu ma insel. acele imagini care trebuie selectate doar manual se poate face
     
    booghy1973 apreciază asta.
  5. Noltisor-RO

    Noltisor-RO Profesionist forum

    Daca acest "CAPTHA" ajuta pentru reducerea botilor e un lucru pozitiv,totusi ar mai trebui lucrat la sistem.....am stat 5 min sa bifez niste imagini dupa care o lua de la capat.
     
    Cataleya și booghy1973 apreciază asta.
  6. RAMYRRES

    RAMYRRES Începător forum

    Aia care va atacati asa renuntati la boti si va fi OK. Codul merge foarte bine, eu de fiecare data nu am avut probleme la logare
     
    booghy1973 apreciază asta.
  7. Ferdіnand

    Ferdіnand Junior Expert

    Revin cu un mic comentariu: trebuie sa fii idiot sa nu verifici o functie inainte de a o introduce.
     
  8. Dan1912.

    Dan1912. Scriitor în devenire

    daca bagi bani nu cred ca ai cumparat si dreptul de a fenta regulile
     
    FikuMikuNaKocyku apreciază asta.
  9. *฿αŕъαŕσśα*jr

    *฿αŕъαŕσśα*jr Junior Expert

    Se poate un voucher pentru cei care nu sunt deranjați de Capcha?
     
    JULIA*RO* apreciază asta.
  10. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Nici pentru noul sezon nu au dat voucher,si tu vrei pentru Captcha :))
     
  11. Ferdіnand

    Ferdіnand Junior Expert

    40 de minute ma chinui sa ma loghez de pe client, se schimba imaginile si chiar daca am selectat tot ce trebuia, pur si continua l alte imagini.
     
  12. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Scriitor în devenire

    Mie îmi ia câteva secunde să mă loghez și niciodată nu am avut probleme cu captcha, indiferent de ce site îmi pune verificarea în față. Despre ce vorbiți? :))
     
  13. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    Daca bei o bere sau doua,normal ca se vor schimba imaginile,inca mai repede decat vrei tu.
     
    .gibraltar., VLAD și FikuMikuNaKocyku apreciază asta.
  14. SFSEASON11
     
    FikuMikuNaKocyku apreciază asta.
  15. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Scriitor în devenire

    Atunci să spună merci că nu le pun fiola la intrare, în loc de captcha. :))
     
  16. arabica

    arabica Novice forum

    au bagat o porcarie de program care se misca greu iar de problemele din joc tot nu reusesc sa le rezolvede exemplu le echipaj daca ai gardian de nivel 3,4 sau 5 si expira timpul cand al schimbi cu altul e musai sa te deloghezi de pe harta mari pentru al schimba
     
  17. Ferdіnand

    Ferdіnand Junior Expert

    Ma bucur ca si reclamatiie facute de comunitate au dus la scoaterea inutilei Captcha!
     
    Cataleya apreciază asta.
  18. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Tema inchisa
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.