Cereri ridicare ban în chat

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 3 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Madutssu

    Madutssu Începător forum

    Buna ziua ! As dori SCURTAREA pedepsei la una de cateva ore..este exagerat sa primesc 2 zile ban din cauza unui tip care ma amenita cu camatari si ma provoaca din nou ! El deabea a fost debanat si a inceput iar sa provoace lumea..Iar in legatura cu CM-ul asta..galilei sau cum i-o spune lui..v-am rugat sa il mutati de pe serverul EG2 pentru ca mai multa lume are probleme cu el !
    23575329
     
  2. .*ALEX*.-DNG

    .*ALEX*.-DNG Novice forum

    buna ziua am primt ban pt :XXX*: aEditat
    Sistem: Bun venit în chatul Global.
    •Shummy[❶]•: bEditat
    •Shummy[❶]•: Editat
    义-buretel-义: yesss
    ™Ŝhооt™.: :)) da asa e te sustinem :))
    Jethro*Tull*tec: Sistem: Ai primit kick de la Administrator! Copierea rapoartelor de joc pe chatul global este interzisă!
    Jethro*Tull*tec: nu serios
    nu mi se pare corect ca unii mai "mici" sa ia ban si altii cu "relatii" nu .
    daca ma pute-ti ajuta cumva
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 18 Iun 2014
  3. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va rog sa precizati User Id pentru verificari.
     
  4. .*ALEX*.-DNG

    .*ALEX*.-DNG Novice forum

    User-ID:14/41914910
     
  5. BISMARCK.FBI

    BISMARCK.FBI Junior Expert

    Sistem: Ai fost eliminat în 19-06-2014 la ora 11:18:51 pentru 7 Zi(le). Te poţi autentifica din nou abia în 26-06-2014 la ora 11:18:51. santeti oameni normali????la ce lag e am scris: bagamias bani ins seafight!!!! daca acesta e motiv de ban 7 zile santetii cei mai tarii!!!nu e de ajuns ca nu se rimesc reconepensele de la nave/cufrere mai si banati inutil scoateti mi banul ca sincer nu isi are rostul nu am insultat injurat pe nimeni iar cuvantul bagamias bani nu e nici pe departe insulta doar demonstreaza ce oamenii desteptii santem ca mai bagam un cent intrun joc deja distrus!!!P.s: IN CAZUL IN CARE EU MERIT ACEST BAN SINCER DATIVA DEMISIA. STIU CA AM LUAT BAN DE LA FILTRU DE CUVINTE dar intelegetii jocul te face sa: fie dai logout si mergii la o terasa fie te apuca fericirea vazand ce bine merge jocul...
     
    Modificat ultima dată: 19 Iun 2014
  6. ĦIťмªη

    ĦIťмªη Guest

    Salut,
    Sanctiunea a fost redusa corespunzator.
     
  7. ĦIťмªη

    ĦIťмªη Guest

    Va rugam sa postati User ID-ul dvs pentru a putea verifica.
    Multumim.
     
  8. BISMARCK.FBI

    BISMARCK.FBI Junior Expert

    14/39872183
     
  9. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Sanctiunea a fost acordata de sistem pentru folosirea unui cuvant filtrat. A fost ridicata.
    Pe viitor va rog sa acordati mai multa atentie exprimarii Dvs.
     
  10. BISMARCK.FBI

    BISMARCK.FBI Junior Expert

    va multumesc si scuze de neplacerile provocate.
     
  11. Yuri•Boyka

    Yuri•Boyka Scriitor în devenire

    buna seara as avea o mica intrebare am spus la cineva ca uzaza programe de gen bot skar sau cum se mai numesc iar domnul CM mia dat o pauza de o zi ieste posibil ca acest domn cm sa isi vada de partea importanta a jocului si sa ia masuri in privinta celor ce vorbesc urat va rog sa va ganditi ca nu jucam degeaba jucam cu bani si nu cu programe deci fara sa jignesc fara sa fac nimik ma ascuns sa nu vada si alti jucatori ce minuni se intampla cred ca a da un ban unui jucator trebuie sa ai si pentru ce nu domnilor moderatori ? Sistem: Ai fost eliminat în 19-06-2014 la ora 16:16:55 pentru 1 Zi(le). Te poţi autentifica din nou abia în 20-06-2014 la ora 16:16:55.
     
  12. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va rog sa precizati User Id pentru verificari.
     
  13. Yuri•Boyka

    Yuri•Boyka Scriitor în devenire

    14/5305310 user id
     
  14. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    16:49:03 - 19/6/2014 005305310 ™MƦ-ʆƲƔЄ™TΞC: mai deschizi si gura ca tupeu ai dar nu si minte o zi buna pa

    Sanctiunea a fost acordata pentru provocari in cadrul chatului global. Ramane valabila.
     
  15. -=dead^end=-

    -=dead^end=- Scriitor în devenire

    Sa va fie rusine ca mi ati dat 7 zile ban pe chat . Atat stiti sa faceti sa dati ban ca in rest sunteti varza . Dc nu mi-ati dat nelimitat daca tot sa faceti o trb sa o faceti pana la capat.
     
  16. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va rog precizati User Id pentru verificari.
     
  17. -=dead^end=-

    -=dead^end=- Scriitor în devenire

    Nu am nevoie multumesc lasa-l acolo sa nu mai vad cum se plange lumea cat de bn functioneaza serverul . 281/25559494 In caz ca vrei sa il prelungesti .
     
  18. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Nu. Nu se pune problema unei prelungiri. Sanctiunea e corecta.
    Vulgaritatile sunt interzise in cadrul chatului global.
     
  19. ~PryncipessA~

    ~PryncipessA~ Începător forum

    Buna ziua, doresc sa-mi ridicati banul permanent de pe serverul EG5 dat de dl.ERAGON pt ca aveam un nume jignitor si as dori sa pot vb cu prietenii mei, id cont
    631/435516 seafight,romana, va multumesc!
     
  20. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Sanctiunea a fost ridicata. Succes!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.