Cereri ridicare ban în chat

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 3 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Sanctiunea este acordata pentru limbaj vulgar in cadrul chatului global - expresia din data de 2:39:37 - 5/4/2014

    Intr-adevar ati fost sanctionat intre timp pentru provocari si jigniri. Avand in vedere perioada deja sanctionata, va rog sa reveniti cu o cerere de debanare peste 5 zile: 13-04-2014 13:28:09
     
  2. *ucigasu*

    *ucigasu* Scriitor în devenire

    Buna ziua doamna allia ...doar 7 zile ? si sa mai ceara si ridicarea bann-ului ? pt ce? daca dv. ati juca si ati fii jignita in halu in care am fost eu cum ar fii ? merita cel putin 30 de zile daca nu chiar permanent..va rog sa reflectati cu mai multa atentie si sa va puneti in locu celui care este jignit , una e sa faci prost pe un jucator si sa iei bann cateva zile si alta e sa fii luat la misto , sa zica ca esti cu baieti si asa mai departe...eu am luat bann 7 zile si nu am jignit nici un jucator de pe servaru asta asa cum m-a jignit el...pedeapsa trebuie data in functie de gravitatea faptei
     
    Modificat ultima dată: 8 Apr 2014
  3. i7alyanu❶

    i7alyanu❶ Novice forum

    14/38232517 EG1
    Ora aproximativa 16:50- 17:10
    GRASUXXL: te poftesc la umbra burti mele nu mi se pare o jignire. Unban
     

  4. 166/19814640

    doresc ridicarea banului, multumesc anticipat.
     
  5. astept ridicarea banului....sau nu sunteti seriosi?!
     
  6. ☆Ữ☆®☆§☆U

    ☆Ữ☆®☆§☆U Novice forum

    BUNA ZIUA nu am ideie de ce am fost banat o ora sau se da ban asa de placere?? cred ca exsagerati pna mai alanta ieri erati pe catarg sau erati voi banati acum e si sistemu si voi on as vrea sa vad unde e problema mea de ce am fost banat
     
  7. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Sanctiunea a fost ridicata.
    Succes pe mare!
     
  8. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va rog precizati User Id pentru verificari.
     
  9. ۞G.E.O.R.G.I.A.N۞Ro

    ۞G.E.O.R.G.I.A.N۞Ro Începător forum

    Nume: ★★G.E.O.R.G.I.A.N★★
    UserID
    281/28651548
    Ora banării - 11:13:25
    As dorii sa'mi scoateti banu'ul,am luat 7 zile...pe motiv de limbaj neadecvat..dar nu inteleg dc,conversam cu un amic...si cand am terminat fraza de trimis..m'au eliminat de pe chat,am dat f5 si mi'a aparut ca sunt eliminat 7 zile,poate am pocit un cuvant si a iesit altceva!
     
  10. onefight

    onefight Începător forum

    Nume: onefight
    user:631/438167
    ora banarii:1839

    Sistem: Ai fost exclus de către Administrator! bad behavior
    pentru..?????
     
  11. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Sanctiunea a fost acordata de sistem pentru folosirea unui cuvant filtrat. Inteleg supararea legata de faptul ca nu ati castigat la un anumit joc de noroc. Insa nu e cazul sa folositi vulgaritati pe chatul global din acest motiv.
     
  12. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Contul cu User id 438167 nu figureaza ca fiind banat.
    Ati apasat F5?
     
  13. Don.Cicio

    Don.Cicio Începător forum

    Sistem: Ai fost eliminat în 22-04-2014 la ora 19:45:01 pentru 7 Zi(le). Te poţi autentifica din nou abia în 29-04-2014 la ora 19:45:01.Cam mult 7 zile mai scadeti din el....7 zile se da pentru lucruri grave s au s a nimerit cumva sa ma iau de un jucator care e admin?
     
  14. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va rugam precizati User Id pentru a putea verifica.
     
  15. Don.Cicio

    Don.Cicio Începător forum

    user id 166/38716419
     
  16. ●βαяßσssα●

    ●βαяßσssα● Începător forum

    Sistem: Ai fost eliminat în 25-04-2014 la ora 14:20:18 pentru 1 Zi(le). Te poţi autentifica din nou abia în 26-04-2014 la ora 14:20:18.
    Buna ziua, vreau sa stiu si eu motivul pentru care am luat BAN de la ERAGON

    user id 41873474 Europa Global 4
     
    Modificat ultima dată: 25 Apr 2014
  17. babau2006

    babau2006 Începător forum

    Buna ziua am primit ban termen nelimitat din cauza unui Player nume Heel mia zis daca vreau sa mai joc seafight ma amenintat si nu lam jicnit cu nimic va rog frumos sa imi ridicati ban-u si nu o sa jicnesc pe nimeni vreo data. pe data de 21.04.2014 am fost banat nelimitat.
     
  18. BlueSky

    BlueSky Guest

    Ahoi pirat,

    Va rog sa ne furnizati un UserID si Serverul despre care este vorba pentru a putea verifica.
     
  19. Madutssu

    Madutssu Începător forum

    Sistem: Ai fost eliminat în 30-04-2014 la ora 23:39:01 pentru 2 Oră(e). Te poţi autentifica din nou abia în 01-05-2014 la ora 01:39:01.

    .KaiserSoze. 23575329
    Motivul banului : I-am spus CM-ului Galileo de pe serverul EG2 ca este pe langa subiect si mai bine nu se facea CM...eu nu cred ca am jignit pe cineva cu ceva ! Acesta este adevarul doar ca a fost umpic mai dur !
    Acest Chat moderator pe langa faptul ca trimite useri catre support pt reclamari din chat nici nu raspunde la strigatele playerilor si nu ii ajuta in niciun fel, doar sanctioneaza aberant ! Ar trebui sa i se retraga cm-ul ! :)
    Va multumesc !
     
    ~pisicutza~ și Spirit_Breaker apreciază asta.
  20. I_see_you

    I_see_you Guest

    .KaiserSoze.: mare caterinca pe serveru asta.. :))
    .KaiserSoze.: asa e CM, legendary asta merita 2 palme si trimis la culcare :)) e un rau :))
    .KaiserSoze.: domnule Galileo ?
    .KaiserSoze.: eu chiar in aceasta clipa scufund un jucator care este pe bot :))
    .KaiserSoze.: Sistem: ☭MăăvæŖĪ☭ 24726588
    .KaiserSoze.: domnule admin se poate lua vreo masura impotriva acestui jucator pe bot ?
    .KaiserSoze.: sau cand e vorba de lucruri serioase nu mai raspundeti.. ?
    .KaiserSoze.: galileo mai bine nu te faceai CM ca esti pe langa subiect rau de tot ! :))

    Banul a fost acordat in mod corect si ramane in vigoare pana la expirare.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.