Client Seafight

Discuție în 'Întrebări tehnice' creată de v_crypt, 1 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. v_crypt

    v_crypt Novice forum

    Mai are cineva problema cu clientul de joc?
    Incerc sa descarc clientul pentru a avea acces la misiuni si cand dau descarcare imi deschide o noua fereastra cu pagina principala si nici pomeneala sa inceapa vreo descarcare a clientului.
    Mai are cineva aceasta problema?
    Multumesc!
     
  2. Deneb

    Deneb Avansat

    am avut eu aceasta problema. e de la antivirus.
     
  3. v_crypt

    v_crypt Novice forum

    Nu am antivirus, iar firewall este pe disabled la tot.
     
  4. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    E o problema veche de la ei. Incearca sa schimbi browser-ul sau limba in care vrei sa joci inainte de a da login.
     
  5. v_crypt

    v_crypt Novice forum

    Am rezolvat problema, am instalat OPERA GX si am reusit sa dau download la client.
     
    IceBull3t și Cataleya apreciază asta.
  6. Silviu2019

    Silviu2019 Începător forum

    nici eu nu pot sa descarc clientul
     
  7. v_crypt

    v_crypt Novice forum

    Încearcă sa descarci alt browser.
    Ex: Mozilla, internet Explorer, Chrome sau Opera GX (cu asta am reușit eu sa descarc)
     
  8. bullet

    bullet Scriitor în devenire

    Va rog sa remediati problema cu simbriasul, ori cu el ori fara el nu se modifica nr de tunuri de pe barca adica e nul, va rog frumos, unii adormiti mai pun inca bani reali pe acest joc fantoma si nu folosesc nici programe, jucam corect un joc defect. Dupa 12 ani de joc si de finantat.In loc sa fiu Boierul Marii sunt Soarecul Marii de parca am inceput de ieri jocul.
     
    **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  9. #A#l#I#N#A

    #A#l#I#N#A Novice forum

    Am si eu aceiasi problema cu clientul.
    Am incercat cu diferite browsere si imi da o erroare.