cronometru licitatie

Discuție în 'Ajutor' creată de simi2, 10 Feb 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. simi2

    simi2 Mogul forum

    am si eu o intrebare ptr moderatorii jocului. daca licitatia la piata se incheie la HH:00:00 de ce unii castiga la licitatie la HH:01:00, HH:01:30, HH:02:00 sau chiar HH:02:54? pana la cat se poate licita cu adevarat? sa stie toata lumea daca se poate licita si cu 2 minute dupa ce se termina.
     
  2. ~Ficánka2~

    ~Ficánka2~ Începător forum

    cred ca este o eroare :)
     
  3. ..Dantes..

    ..Dantes.. Avansat

    o eroare de vreo 3 ani !
     
  4. ..Dantes..

    ..Dantes.. Avansat

    astazi a fost happy hour, am licitat si am primit aurul inapoi . dc ? in loc sa primesc pentru ce am licitat .....
     
  5. ..Dantes..

    ..Dantes.. Avansat

    sa intelegem ca tot jocul asta e numai o eroare ? inafara de faptul ca bagam bani in el,pentru altii !!!
     
  6. simi2

    simi2 Mogul forum

    e bine ca ai primit aurul inapoi. eu as fi fost multumit. eu am licitat in termen si a castigat altul la HH:02:08. si nu am vazut aurul inapoi. nu e normal. dar poate ca eu sunt anormal ca ma mai chinui sa joc seafight
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.