Anunț Descoperă Atlantida!

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de Cataleya, 19 Sep 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Știm că ați așteptat o actualizare cu privire la cea mai mare expansiune a noastră de conținut; Atlantida!

    Am lucrat la asta în fundal și am intrat în etapa Closed Beta. Sperăm în etapa Open Beta în curând, unde veți avea prima experiență.

    thumbnail.jpg

    Am dori să vă oferim o scurtă privire asupra conținutului pe care îl puteți experimenta, așa că iată o imagine a unui nou Submarin pe care îl veți întâlni... dar vom posta mai multe imagini până la lansare.

    Mai multe informații despre versiunea Open Beta și lansarea oficială live vor fi postate în timp util!


    Echipa voastră Seafight
     
  2. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    De data aceasta ne-am gandit să vă arătăm puțin din mediul înconjurător!

    Screenshot_2.png

    Echipa voastră Seafight
     
    jokermov apreciază asta.
  3. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Am citit câteva dintre întrebările dumneavoastră și am văzut că sunteți cu toții intrigați de cum ajungeți în Atlantida. Așadar, am dori să vă prezentăm: Portalul spre Atlantida!

    asdasasdadsass.png
    [​IMG] Echipa voastră Seafight
     
    g3org3s apreciază asta.
  4. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Mai avem câteva insule ale Atlantidei de împărtășit cu voi! Sperăm că sunteți la fel de entuziasmați ca și noi!!

    3333.png
    [​IMG] Echipa voastră Seafight
     
    **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  5. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Încercarea de a trage cu un tun sub apă în submarinul vostru nu ar merge foarte bine, motiv pentru care în loc de tunuri avem Torpile și Lansatoare de Torpile!

    Screenshot_1.png
    [​IMG] Echipa voastră Seafight
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.