Feedback Discuții: Ceaunul din Saba - Aprilie 2020

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de axel, 8 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi Pirați,

    Aici puteți comenta evenimentul Ceaunul din Saba - Aprilie 2020.
    Vă rugăm să acordați atenție exprimării dvs!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. blondu007

    blondu007 Novice forum

    macar daca erau niste pietre extraordinare pe barca respectiva..
     
  3. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ce fel de bijuterii v-ati dori de la un desigh de tip Saba? Luand in considerare cantitatea de design-uri care se pot castiga / loterie, care ar fi combinatiile care v-ar atrage? Nu ma astept la raspunsuri de genul: "Toate bijuteriile sa fie de nivel 28".
     
  4. blondu007

    blondu007 Novice forum

    Buna seara. designul nu cred ca atrage lumea. cel putin pe mine. daca tot trebuie sa platim... macar sa se faca o diferenta intre pay to play si free to play. designul respectiv sa aibe spre exemplu mai multe locuri tunuri/extensi sau/si dmg/aparare. sa se cunoasca pe ce dai banii. nu stiu cata vanzare aveti la ceaonul acesta sau cum merge treaba... eu doar zic ce m-ar atrage personal sa cumpar.
     
    Modificat ultima dată: 13 Apr 2020
    axel apreciază asta.
  5. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Locurile de tunuri / extensiile nu sunt elemente legate de design. Deocamdata. Sunt articole separate in sisteme separate.

    Design-urile pot fi upgradate doar cu bijuterii.
    Ar fi in acest sens o idee binevenita crearea unei noi bijuterii, care sa acorde locuri pt. tunuri sau extensii? Poate o bijuterie speciala?
     
  6. blondu007

    blondu007 Novice forum

    Buna ziua,

    Cred si eu ca v-ar da sistemele peste cap si ar trebui sa concepeti altele noi... dar va merita! `O noua bijuterie` ... poate cu un alt loc pentru bijuterie deschis. o bijuterie speciala nu ar putea inlocui spre exemplu 5% dmg vs jucatori.
     
  7. blondu007

    blondu007 Novice forum

    sau... puteti crea un bonus temporar de 30 zile. sa ne dea in plus 100 locuri tunuri si 100 locuri extensii, -20%dmg primit de la jucatori si + 20% dmg versus jucator. acest bonus ar putea avea pretul de ... 100 euro per 30 zile. ati vinde mai multe decat orice alt event
     
  8. **scorpions**

    **scorpions** Mare-maestru forum

    Tu, cred ca vrei sa te uiti la saraci de sus :)
     
    IceBull3t apreciază asta.
  9. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Pentru toate astea ai lampa din 41-45..Bine,nu iti da 100 de tunuri.Dar e ok si asa.ajungi la 560 de tunuri pe barca.
     
  10. buretel-patratel

    buretel-patratel Novice forum

    eu cred ca ar trebui sa faceti ceva cu preturile de la pay sa fie egale pt toti,nu aia care stau in turcia sau alte tari sa plateasca pachetele la jumatate de cum le platim restul jucatorilor din alte tari din europa,exemplu un pachet care eu il platesc 69 euro in turcia isi ia un pachet jumate cu aceasi bani deci unde este egalitatea?eu ca sa fiu la nivelul turciei trebuie sa bag cardul de 2 ori deci 69x2 deci concluzi 138 de euro si el cu banii astia are cumparate aceleasi pachede de 3 ori .asta numiti voi egalitate...romania de exemplu care este foarte saraca si voi domni admini stiti pt ca probabil traiti acolo,plateste mai mult decat turci...a naibi egalitate...rusine BP
     
    IceBull3t apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.