Feedback Discuții: Poveștile flotei pierdute

Discuție în 'Runde de discuții generale' creată de axel, 18 Iul 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi pirați,

    În această rubrică așteptăm feedback-ul vostru pentru expansiunea de conținut: Poveștile flotei pierdute - Brigandul cu inima neagră

    Vă rugăm să acordați atenție modului de exprimare.

    Succes!
     
  2. Vitamina.C

    Vitamina.C Avansat

    ^remy^ apreciază asta.
  3. mydyla

    mydyla Conte forum

    pai de ce sa fie .... unii zburda noi avem patura pe ochi .... forumul e praf sa nu mai zic de suport .... cu parere de rau dar .... " fosta-i lele cand ai fost .... ai ajuns in lucru (...)"
     
  4. Exact .Pe forum doar jucatorii scriem.La suport nu mai raspunde nimeni decat robotul .Emailu-rile cu cod primite ,eu am primit vreo 7 pe diferite servere care nu joc.(pe cel care joc nu am primit),si multe alte erori.
     
    Modificat ultima dată: 19 Iul 2024
  5. Ieri am tras 7 ore la navele HMS, am anulat si misiunea de 5 ori crezand ca este o eroare, si tot nuy am primit cele 3 harti ale arhipelagului
     
  6. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Hartile arhipelagului ar trebui sa fie obtinute de la Mari iluzii, Bestia mării, Vizier's Pride.
    Va rog sa ne confirmati daca informatia e corecta.
     
  7. mydyla

    mydyla Conte forum

    Map of the Archipelago can be obtained from Grand Illusions, Beast of the Sea and Vizier's Pride

    se obtin foarte, foarte greu ....
     
  8. Da, dar asa cum spunea in FAQ unitiva cu colegii si trageti.Cu o echipa de 5-6 jucatori trageti toti si faceti repede.Itemul se da la toti care au tras.
     
  9. Este corecta.Toate 3 nave dau itemul doar ca e de tras ceva.
     
    axel apreciază asta.
  10. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Corect,doar ca,tragi o jumatate de zi pana obtii cele trei harti.Aseara am tras cam o ora jumate,si am renuntat.Azi dimineata am reluat actiunea de obtinere,de la ora 7,E ora 8:13 si inca nu am nici o harta.
     
    banditblue apreciază asta.
  11. -mario2011

    -mario2011 Începător forum

    unde gasim pui de dragon ?
     
  12. ~adrian~[ro]

    ~adrian~[ro] Novice forum

    la ce ore apare kalytron??ar trebui bagat din ora in ora,nu sa stau 2 zile dupa el,in timp ce uni au fcut 60...
     
  13. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    Un contor vă va arăta câți trebuie să ucideți pentru ca Kalyton să apară; acesta este extrem de rănit în urma bătăliei tale din Arena Dragonhoard, petrecută cu luni înainte și în urma celei mai recente bătălit din Arhipelagul Ezio.
     
  14. Asta este pentru proba de lv 57.In noua harta raid dupa scf a 50 dragoni apare kalyton foarte ranit.Atentie ce Kalyton va trebuie.
     
  15. La misiunea 5 de la lv 57 (Elimină 15 x Long-Necked Brute, Archipelago Horror, (ToBeConfirmed)
    Colectează 10 x (TBC),este doar elimina 15 demon blindat.
     
  16. ϮĞѓεεӃϮ

    ϮĞѓεεӃϮ Novice forum

    dar medalion sa intri in harta de unde se poate lua in afara de la proba de leval
     
  17. ~adrian~[ro]

    ~adrian~[ro] Novice forum

    la misiunea 7 de la lvl. 57(Elimină 3 x Splinterkull Destroyer, Splinterskull Warmaster),cine a facut aceasta misiune,nu s-a gandit:la cati sante-m pe server,este aproape imposibil sa iei trei amirali la ultima salva,am tras 3 ore de dimineata,si nu am luat nici una,fiind ca vin asa de multi,chiar si cei care nu au nevoie,se pute-a pune,sa da-m 50 sau 100 milioane hp si era in regula,asa stam,o luna sau doua,cu mis activa,ca sa luam macar una la ultima,fiinca niste capete seci nu gandesc,ca sante-m asa multi pe server...
     
  18. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    de la piata
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.