Feedback Discuții - Topirea Zăpezii

Discuție în 'Runde de discuții generale' creată de Cataleya, 13 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirati,

    În această rubrică așteptăm feedback-ul vostru pentru evenimentul Topirea Zăpezii 2023.

    Vă rugăm să acordați atenție modului de exprimare.

    Succes.
     
  2. Ce se întâmplă cu cheile mele de event după event?
    Cheile de event sunt schimbate cu chei normale de cufăr. Emblemele antice și muniția înghețată se pot schimba pe aur.


    pe bune ????
     
    VLAD apreciază asta.
  3. VLAD

    VLAD Talent de excepţie

    LAAAAAAAAAAAG...
     
  4. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Pe bune..Asa au fost schimbate si pana acum.Cheile event cu,chei norrmale.Restul,cu aur.Poate ai nevoie :))
     
  5. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    KGEYMPF3LJE9WNR5
    Iteme nefolositoare..:-/
    Ca sā mai stoarceti cardurile.
     
  6. Cataleya

    Cataleya Guest

    Despre ce iteme spui ca sunt nefolositoare?
     
  7. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Scriitor în devenire

    Majoritatea celor legate de submarin, contrar așteptărilor BP, nu toată lumea s-a dat...cu capul la fund, pentru voi :D
     
  8. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Fix.exact.
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 5 x Bucătar submarin nivel 2. Motiv: Pachet Plată--Nefolositor
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 1 x Cufărul căpitanului. Motiv: Pachet Plată--egal cu 0
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 15 x Unelte comune. Motiv: Pachet Plată--Idem
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 125000 x Muniție zăpadă. Motiv: Pachet Plată--
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 5 x Cheie event. Motiv: Pachet Plată
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 1200 x Monedă yulong. Motiv: Pachet Plată--In trei ani adunam 4 milioane,cate ne trebuie pentru locurile de tunuri
    Ai primit 500 x Monedă Safanad. Motiv: Pachet Plată--Idem...
    2023-01-13 20:54:31
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 123 x Hydrax II. Motiv: Pachet Plată--Nefolositoare-Nu ma intereseaza Atlantida.
    2023-01-13 20:54:31
    Ai primit 123 x Furtună II. Motiv: Pachet Plată--Nefolositoare-Nu ma intereseaza Atlantida.

    Deci cam astea ar fi.Nu tu un tun,un simbrias de 4 macar...
    Simbriasul de 3 s-ar putea adauga la piata,sa il putem lua cu perle/coroane.Cel de 4 sa fie implementat la abordare Talhar dezlantuit.
     
    creyzy_RUN și **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  9. Lion”

    Lion” Începător forum

    hellfire nu o sa vezi de alea de la ei simbrias 3 parca poti lua de la triumf si 4 il poti lua de la piata pe puncte bigpoint
     
  10. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Da,stiu.Dar avand in vedere ca este si simbrias de 5 (la pachete)..ar putea sa puna ala de 3 la piata.
     
  11. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Ce culoare are Midgard?E a treia zi de event si nici macar nu l-am vazut ce culoare are.Nu este anuntat,sau poate este,doar in harta in care apare?
     
  12. Lion”

    Lion” Începător forum

    daca esti in harta unde apare il vezi si mergi si tragi la el
     
  13. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    • Misiunea pentru distrugerea balaurului Midgard, a fost schimbată în a provoca 6.000.000 de daune.
    • Si cum sa facem asta,daca nici macar nu l-am vazut pana in momentul de fata???
     
  14. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Va contrazic, apare si destul de des chiar. Anuntul nu apare in toate hartile.
     
  15. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Si eu te contrazic.
    Cand a inceput eventul? In data de 13,da? Azi e data de 16,si eu nici macar culoarea nu i-am vazut-o..Banuiesc..ca e tot argintiu,ca anul trecut.nu??? :-/
     
  16. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Din ce observ apar cam la 5 sau 10 min, acu ... nu am cum sa va spun si unde, dar apar foarte des.
    Bafta
     
  17. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Degeaba apar des,daca nu sunt anuntati...
     
  18. DNG**stranger**

    DNG**stranger** Scriitor activ

    de unde pot accesa misiunea: Misiunea pentru distrugerea balaurului Midgard, a fost schimbată în a provoca 6.000.000 de daune.???MS!
     
  19. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Poți accepta misiuni dacă vorbești cu Sigurd Lundgren, Eona Norling, Cassandra, Ajax și Loreena Barrett (în portul securizat). Există mai multe lanțuri de misiuni cu 17 misiuni normale și 5 zilnice.
    Una dintre misiuni este aceasta ce a fost schimbata in cursul zilei de ieri, dar misiunile sunt lant - una in continuarea celelilalte.
     
  20. HFLM

    HFLM Novice forum

    unde gasesc refugiul din adincuri
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.