Feedback Discuții - Topirea Zăpezii

Discuție în 'Runde de discuții generale' creată de Cataleya, 13 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. RAMYRRES

    RAMYRRES Începător forum

    Atlantida
     
  2. Stylish

    Stylish Guest

    Refugiul din adancuri se gaseste in Atlantis.
    Pentru a accesa Atlantis, trebuie să aveți un element numit Ochiul lui Poseidon. Acest obiect poate fi obținut prin finalizarea liniei de misiuni Drumul către Atlantis.Odată ce aveți un Ochi al lui Poseidon, veți putea accesa Atlantis folosind un portal, care se află în fiecare port securizat şi care vă va teleporta în refugiul din adancuri.
     
  3. carlosmm

    carlosmm Maestru forum

    de ce nu mi apare munitia inghetata??
     
  4. motan100legs

    motan100legs Novice forum

    Buna seara!
    De ce nu merge harta El Dorado?
    Am incercat sa intru astazi de 7 ori si nu a mers ..am pierdut o groaza de harpoane ..de ce nu merge sa intru pe harta?
     
  5. Corabia~PiratilorWFA

    Corabia~PiratilorWFA Novice forum

    E posibil sa ne traduceceti si noua coordonatele astea pe care le afisati la misiuni?
    Unde este acel punct "Refugiul din adancuri/29" ?
     
  6. in atlantida.portul securizat din atlantida la coordonata 29
     
  7. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    In portul din Atlantida,daca dai click la coordonata 29..BF..sau cat o fi..ai sa vezi un semn rosu...Acolo trebuie sa mergi.
     
  8. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Tot ce tine de "adancuri"..le gasesti in Atlantida.
     
    VLAD apreciază asta.
  9. Corabia~PiratilorWFA

    Corabia~PiratilorWFA Novice forum

    Tot respectul pentru raspuns. Intrebarea mea vrea sa faca referire la modul de scriere al acestor coordonate si anume "in harta BF: Refugiul din adancuri/29" e scris total aiurea, in mai toate limbile pamantului o notare clara ar fi de forma "in harta: Refugiul din adancuri, BF/29"
     
  10. ***Zorg***

    ***Zorg*** Începător forum

    Salut. de unde pot obtine Documente vechi pentru misiuni ? am 2/5 si nu pot avansa .
     
  11. Stylish

    Stylish Guest

    Se poate obtine de la misiunea "Interesul ascuns", care este misiune zilnica.
     
    ***Zorg*** apreciază asta.
  12. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Iei misiunea "Interesul ascuns" si primesti de la berbeci.Dar nu preda misiunea pana nu ai 10 Documente vechi.este numarul maxim pe care poti sa il ai in depozit (10 buc).Restul de 5 iti vor fi bune a doua zi,pentru aceeasi misiune.Si faci la fel si in ziua urmatoare.
     
  13. am si eu o intrebare pt admini.in cursul zilei de azi sau dat debuff-uri. se poate ca o nava banata de 12 zile sa primeasca debuff ? de specificat ca inca nu ia fost deblocata nava .
     
    ENEMY apreciază asta.
  14. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Scrieti va rog la suport si expuneti problema.
     
  15. o sa incerc.multumesc
     
  16. kostzy

    kostzy Cunoscător forum

    nu stiu ce fel de debuff ati aplicatsau cui l-ati aplicat,stiu doar ca toate hartile sint pline de buti
     
  17. **scorpions**

    **scorpions** Mare-maestru forum

    PE, PEL, PB 30 % ;)
    Ei de fapt pentru asta si foloseau bot-ul
     
  18. carlosmm

    carlosmm Maestru forum

    buna seara .... am scris si la suport ... de ce nu mi apare muntia inghetata in inventar si chiar daca achizitionez nu mi apare...rrusine 3 zile dejaaa
     
  19. ☜☆₳§∂ѕѕïɴ™☆☞

    ☜☆₳§∂ѕѕïɴ™☆☞ Scriitor în devenire

    Tu doar adaugi in cos, si mie mi se intampla des sa uit sa cumpar
     
  20. ∞ŦΆИ€∞

    ∞ŦΆИ€∞ Scriitor în devenire

    Daca ai face parte dintr-o cominitate care foloseste voice chat (precum discord / teamspeak) poate te-ai coordona cu colegii sa vanati impreuna acest Midgard, sansele sunt mai mari sa-l gasiti... Doar zic
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.