Feedback Discutii - Ziua Recunoștinței

Discuție în 'Runde de discuții generale' creată de Cataleya, 21 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Așteptăm feedback-ul vostru despre evenimentul Ziua Recunoștinței, în această rubrică.
    Vă rugăm să acordați atenție modului de exprimare.
    Echipa voastră seafight.
     
  2. DNG**stranger**

    DNG**stranger** Scriitor activ

    Event pentru campional mondial?
     
  3. buretel-patratel

    buretel-patratel Novice forum

    Event pt campionat mondial nu va fi si nu va mai bateti capul sa intrebati pt ca nu are rost nu sunt din pacate capabili sa suprapuna 2 evente mari (de iarna si fotbal) pt ca severul nu tine....in fine revenind la oile noastre si vb de eventul actual ! Alo verificati un pic recompensele mai ales la navele amiral pt ca sunt patetice gen 33 de safanad 115 yulong etc si inca ceva au f putin hp daca nu ajungi la nava in 30 de secunde e gata!
     
  4. *nann*

    *nann* Junior Expert

    Se poate sa faceti un event mai rau decat acesta?
     
    booghy1973 apreciază asta.
  5. kostzy

    kostzy Cunoscător forum

    ei abia baga 2 nave sa 2 lazi la eventul asta
     
  6. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    Cam dese cuferele si lazile cu fructe, nu ca ar fi navele hrvester.
    Mai raritile!
    Poate sincronizati si voi anunturile....
     
    banditblue și creyzy_RUN apreciază asta.
  7. jonyplayer

    jonyplayer Scriitor în devenire

    Voi va ganditi cand puneti un event sa pachete la piata , uitativa si voi adminilor voi ati cumpara aceste pachete?
    In primul rand reducere sigma la voi nu exista ba din contra platesti mult pt nimic , dupa cum am vazut eu din 100% din jucatori nu cred ca joaca cineva 10% atlantida , pentru ce naiba ati bagat asa ceva v-ati gandit mai intai sau ati zis sa bagam la prosti asa ceva ?
     
  8. predators7

    predators7 Scriitor în devenire

    la duplicator de lazi da cu 100% mai mult chiar si cufare event doar cele cu tunuri primesti doar 1?
     
  9. Stylish

    Stylish Guest

    In cazul tunurilor primite in cufere nu se aplica bonusul de la duplicatorul de lazi.
     
  10. G.I.J.

    G.I.J. Novice forum

    exact tunu rămîne permanent restu sunt doar temporare și totuș unele cufare au dat si 2 tunuri
     
  11. Ursul_Negru

    Ursul_Negru Începător forum

    prea multe restarturi si prea lungi ca durata
     
  12. *ensis*

    *ensis* De-al casei


    pai e simplu, daca vrei o felie de tort........iei si 4 saci de rumegus:))) ......in mod sigur, de dragul tunurilor cumparam totusi.....pe asta si mizeaza, dar indiferent de oferta sa nu uitam ca NIMENI, absolut NIMENI nu ne poate obliga sa cumparam daca nu vrem, deci voia e la noi.....si oricat ne deranjeaza adevarul, faptul ca nu ne aud si nu ne asculta este ca noi cumparand orice ni se serveste le PERMITEM .
     
  13. jonyplayer

    jonyplayer Scriitor în devenire


    ai dreptate dar la ce preturi au pus adminii , vai de cardul meu, daca nu se schimba ceva adio bani seafight , cand o sa plec in turcia o sa imi iau toate pachetele de acolo ca aici sunt foarte scumpe
     
  14. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    Vă mulțumim pentru feedback.
    Toate nemulțumirile voastre, atât legate de prețul pachetelor cât și despre conținutul lor, au fost transmise mai departe.

    Temă închisă
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.