Dispar iteme!

Discuție în 'Întrebări tehnice' creată de ◀◀Mickydutz▶▶, 10 Noi 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ◀◀Mickydutz▶▶

    ◀◀Mickydutz▶▶ Novice forum

    Imi dispar harpoanele Damasc. Nici macar n-am folosit unul, le-am primit la pachetul de la piata.
    Am primit 500 si cand ma a doua zi cand m-am logat aveam 490. Sunt 100% sigur ca n-am folosit harpoanele acelea :)
     
    banditblue apreciază asta.
  2. .White.

    .White. Guest

    Faceti un tichet la suport pentru verificari .
     
  3. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Ai grija de fiecare data cand schimbi presetarea pe harpoane sa te duci la la meniu arme si le selectezi pe cele care vrei sa le folosesti, tocmai am patit-o si eu, desi sunt selectate cele de 500 tot timpul cand schimbi presetarea iti selecteaza jocul vietii acelea de damasc ca asa vor muschii lor sa te arda la bani, cum dracu nu le selecteaza din "greseala" pe cele de 50 ?!?!?! Si binenteles ca tot tu ramai in pierdere ca de fiecare data pe acest joc de ......., de fiecare data tot noi platim pentru greselile unor incompetenti care nu sunt in stare sa implementeze ceva fara sa introduca o multime de buguri noi.
     
    ◀◀Mickydutz▶▶ și creyzy_RUN apreciază asta.
  4. ◀◀Mickydutz▶▶

    ◀◀Mickydutz▶▶ Novice forum

    Ai dreptate :))
     
    banditblue apreciază asta.
  5. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Situatia este cunoscuta si a fost raportata departamentului tehnic, dar pe noi au uitat sa ne anunte ca poate nu se prind fraierii, merg pe burta noaptea ca hotii.
     
  6. ◀◀Mickydutz▶▶

    ◀◀Mickydutz▶▶ Novice forum

    Mi-au cerut si un video cu acest bug, am oferit video-ul si pana acum nimic :)
     
  7. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Cand e un bug in defavoarea lor imediat dau restart si-l rezolva, daca e unul in defavoarea jucatorilor "analizeaza" cateva luni
     
    ◀◀Mickydutz▶▶ apreciază asta.
  8. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Da, asa cum ati precizat deja, eroarea raportata de catre dumneavoastra, pentru care ati furnizat si detalii catre suport, a fost deja transmisa mai departe catre echipa de devoltatori. Cu siguranța va exista un fix în perioada urmatoare, dar nu, nu avem posibilitatea de a estima momentul acestuia. Ne pare rau pentru neplaceri si va multumim pentru sesizarea facuta.
     
    ◀◀Mickydutz▶▶ apreciază asta.
  9. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Tot in analiza??
    Dar codurile voucher tot un fix asteapta?
    Forumul asta tot un fix asteapta sa fie actualizat?
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.