Suport Final de iarnă

Discuție în 'Întrebări generale' creată de ☜☆₳§∂ѕѕïɴ™☆☞, 4 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ☜☆₳§∂ѕѕïɴ™☆☞

    ☜☆₳§∂ѕѕïɴ™☆☞ Scriitor în devenire

    "Ce se întâmplă cu omuleții de turtă dulce, acadelele și cheile mele de event după eveniment?

    Omuleții de turtă dulce și acadelele sunt schimbate cu muniție și cheile de event cu chei normale de cufăr."


    Evenimentul de iarnă a luat sfârșit. Cand se vor schimba aceste iteme pe cele menționate in FAQ-ul de pe forum?
     
  2. carlosmm

    carlosmm Maestru forum

    de ce merge jocul asa greu?
     
  3. jonyplayer

    jonyplayer Scriitor în devenire

    nu cred ca o sa se schimbe cheile o sa fie pentru urmatorul event
     
  4. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Cand au schimbat cheile?
     
  5. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Le-au schimbat fomistii, acum doar cu euroi mai cumperi chei de event :))
     
  6. Lion”

    Lion” Începător forum

    cand leau schimbat ca eu tot atatea chei normale am cat am avut si inainte muitie de iarna am terminato in locul turtelor nu au dat nimik am mai avut cateva bastoane iarasi nimik am fost in top 10 nu am primit nimic si acolo scria ca dau tunuri munitie harta nimik
     
  7. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Sincer nu m-am uitat daca am si primit chei normale in schimb, am constatat doar ca nu le mai am pe cele de event.
     
  8. Lion”

    Lion” Începător forum

    sincer eu am avut 15 mii chei normale si luai 10 mii event surpriza tot 15 mii deci cele event pa am facut suport am primit ca e o greseala de la ei si o vor rezolva in cel putin 30 de zile daca cineva mai face suport
     
  9. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Schimbul de items post event a fost programat pentru 05.01.2022 la ora 18:00 CEST - cu o ora mai tarziu in Romania.
     
  10. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    2023-01-05 18:30:11
    Ai primit 81300 x Muniție înghețată. Motiv: Acadele
    2023-01-05 18:30:06
    Ai primit 28700 x Muniție zăpadă. Motiv: Turtă dulce
    Mda..ai dreptate..
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.