ghiulele

Discuție în 'Întrebări generale' creată de vali2bsal, 26 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Cum scap de ghiulelele regenerative de pe nava ca s-au adunat prea multe si sant nefolositoare.
     
  2. .White.

    .White. Guest

    Nu ai cum, vrei nu vrei le tii pana vei gasi o utilitate.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 2 Dec 2022
  3. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    poate face administratorul un magazin sa i le vindem pe euro cum ne face pe noi sai platim....
     
  4. .White.

    .White. Guest

    Aveti discord-ul la dispozitie pentru a face aceasta sugestie.
     
  5. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Asta sa propus acum cativa ani,ca sa putem vinde itemele nefolositoare..Nu pe euro,cum vrei tu) dar pe perle..mai nou s-ar putea pe coroane,yulong,safanad..etc..
     
    Modificat ultima dată: 27 Noi 2022
    **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  6. Cataleya

    Cataleya Guest

    Eu am o nelamurire: Spui ca ti s-au adunat prea multe iteme (ex. munitia regenerativa), de ce ai cumparat-o daca nu ai nevoie de ea? Nu-mi spune ca ai achizitionat-o adunand cufere, ca ar fi foarte greu sa aduni asa multa incat sa nu ai ce face cu ea, in conditiile in care esti incepator.
    Am dreptate sau ma insel? Daca ma insel, imi cer scuze, dar, toate postarile tale de pe forum par a fi a unui novice si atunci, ma intreb daca intradevar vrei sa stii anumite raspunsuri sau doar ne pui nervii la incercare?
     
    Vitamina.C și .White. apreciază asta.
  7. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Am ghiulelele regenerative castigate din utilizarea de Mojo si era o intrebare fara sa inervez pe nimeni.
    Atunci cand nu ne folosim de unele lucruri de care nu avem nevoie vrem sa scapam de ele si incercam sa aflam cum.
    Cred ca nu sant singura persoana de pe joc care ar vrea sa usureze nava de ,,,,nefolositoare.
    Imi cer scuze pentru deranj.
     
  8. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ok, atunci iti dau un raspuns pentru ghiulele regenerative. Le poti folosi in cadrul anumitor evenimente in hartile de grup, unde este necesar un "medic", sau pe alti colegi pentru a-i repara sau pe turnurile de insule.
    Nu este un alt mod in acest moment de a "scapa" de ele
     
    Modificat ultima dată: 27 Noi 2022
  9. Stylish

    Stylish Guest

    Daca aveti foarte multe ghiulele, acestea nu reprezinta un dezavantaj, nu veti avea mai putina viteza daca aveti foarte multe ghiulele.
     
  10. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Din pacate asta e adevarul.Am propus pe Discord infiintarea unui market pentru a vinde itemele nefolositoare de pe conturi.Ramane de vazut,daca se va implementa.
     
  11. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Stylish,pe om il enerveaza ca le are si nu le poate folosi :)))
     
  12. vali2bsal

    vali2bsal Junior Expert

    Daca intrbarile referitoare la joc sant enervante...hai sa vb.despre femei:)
     
    booghy1973 apreciază asta.
  13. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Nu putem ca ne luam avertisment sau ban. Stiu ca pe vremuri, demult apuse, cand jocul era mai atractiv si moderatorii stateau mai bine cu nervii, chiar daca erau in perioada aceea mai neplacuta din luna, exista posibilitatea sa ceri suportului sa-ti elimine de pe barca ghiulelele.
    Ai putea sa le folosesti la sezon, sa va strangeti minim 3 jucatori si sa faceti daunele pe jucator. Unul trage pentru realizare, al doilea incaseaza si tu il repari. Dupa daca doriti puteti sa inversati. Faceti si ceva puncte elita.
     
  14. Cataleya

    Cataleya Guest

    Nu a spus nimeni despre intrebarile tale ca sunt enervante (colegul de mai sus trage concluzii pripite). Doar ca, anumite intrebari sunt ca si cum ai fi un jucator cu experienta, iar altele sunt ale unui novice.
    Este ok si discutia aceasta, doar ca nu pe acest forum. :D
     
  15. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Tema inchisa
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.