HARTILE CAPRICORNUS SI VIRGO

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de Ferdіnand, 7 Oct 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ferdіnand

    Ferdіnand Junior Expert

    In ultima perioada jucatorul are de facut o multime de misiuni si eventuri, ceea ce este un lucru imbucurator, pentru ca face din Seafight un joc viu si fara plictiseala.
    Faptul ca dezvoltatorii au concepul Capitanii , ca o mana de ajutor pentru hartile bonus si misiunile zilnice, este o initiativa de salutat. In acest context as propune introducerea pe lista de indatoriri a Capitanilor si a celorlalte doua harti, Capricornus si Virgo. Chiar daca sunt harti usoare, faptul ca fiecare minut petrecut pe joc este folosit pentru eventurile si misiunile mai nou introduse, face ca aceste doua harti sa ramana pe stoc si sa se acumuleze. Eu de exemplu am 125 Capricornus si 256 Virgo. Mie imi trebuie 7 minute sa termin o harta Virgo si 16 minute pentru o harta Capricornus. Cu siguranta am foarte putine in comparatie cu majoritatea jucatorilor.
    In concluzie, introducerea pe lista indatoririlor Capitanilor a acestor doua harti, ar da importanta hartilor respective, ignorate pe nedrept de jucatori, din motivele expuse mai sus.
     
    Modificat ultima dată: 11 Oct 2021
    banditblue, Deneb, *ensis* şi o altă persoană apreciază asta.
  2. jhonny

    jhonny Novice forum

    eu am 278 virgo si 192 capricorn ,da ar fi buna ideea de a face capitani si aceste 2 pergamente
     
  3. sir-deep-fear

    sir-deep-fear Junior Expert

    eu am 1294 virgo si 1300 capri
     
    banditblue și jokermov apreciază asta.
  4. sir-deep-fear

    sir-deep-fear Junior Expert

    am bagat perle multe la ceaun si nu le fac ca nu am timp
     
    jhonny apreciază asta.
  5. Deneb

    Deneb Avansat

    idee foarte buna. ideal ar fi ca toate hartile bonus sa poata fi facute de catre capitani
     
    jokermov apreciază asta.
  6. *ensis*

    *ensis* De-al casei

    Ideal.....si pentru ca BP nu face decat jumatate, ideal au gasit baietii programe automatizate, asa ca cei care nu si-au achizitonat inca un program automatizat pentru harti , au piata de desfacere libera , concurentiala chiar :))) cel putin 4 oferte.
    In concluzie, daca dezvoltatorul ar vrea sa rezolve una din problemele cu botii, ar trebui sa faca ca toate hartile bonus, obtinute la ceaun sa fie facute de capitan.
     
    booghy1973 apreciază asta.