Întrebări și probleme legate de noul forum

Discuție în 'Întrebări generale' creată de =Decadent=, 3 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Cu siguranță aveți o mulțime de întrebări legate de noul forum și modul de funcționare al lui. Le puteți posta în această temă.

    Vă rugăm să descrieți nelamuririle / problemele cât mai detaliat posibil.

    Mulțumim

    Echipa voastă Seafight
     
    Modificat ultima dată: 5 Dec 2013
    I_see_you apreciază asta.
  2. (NemeSyS)

    (NemeSyS) Scriitor activ

    decamndata este interesant noul forum
     
  3. яı¢øšα

    яı¢øšα Scriitor în devenire

    pare interesant :)
     
  4. nokia6303i-GeRuL

    nokia6303i-GeRuL Novice forum

    Pentru moment,este putin dificil datorita schimbarii.O sa ne acomodam si cu noul forum.Interesant ca se poate accesa si in alta limba.Adica acum cand o sa fie event o sa avem si pe Romania,aceleasi detalii cum au strainii ? Sau trebuie sa ii vizitam pe ei :) (ma refer cu cateva zile inainte de startul eventului,detalii importante)
     
  5. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Anunțurile oficiale / FAQ-urile oficiale sunt aceleași pentru toate limbile. Posibil, uneori, să difere momentul postării lor, datorită decalajelor generate de traducerea textelor. In rest, fiecare forum are utilizatorii lui; informațiile și modul de organizare si transmitere variază.

    La acest moment puteți accesa forum-ul oricărei limbi (atenție, postările trebuie să le faceți in limba respectivă) mult mai ușor decât o puteați face în trecut. Nu știu dacă va rămâne așa permanent. Ca părere personală, noua variantă pare promițătoare, permitându-vă să interacționați mult mai ușor cu jucătorii de alte naționalități. Implicit informațiile vor circula mai ușor. Forum-ul este un instrument de socializare.
     
  6. blah-blah

    blah-blah Începător forum

    daca tot avem forum nou, poate avem ceva FAQ si pentru noul tip de turnir!!!
     
  7. ÐΞΛТHКłϾКΞЯ

    ÐΞΛТHКłϾКΞЯ Începător forum


    Daca anunțurile oficiale / FAQ-urile oficiale sunt aceleași pentru toate limbile,noi de ce nu avem asa ceva?Trebuie sa ne documentam de la straini?
     
  8. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    FAQ-ul pentru noul Clash poate fi gasit //AICI//.
     
  9. RΦŪΔ

    RΦŪΔ Novice forum

    Mie unul imi pare neatragator....lipseste un visual management usor de intuit pt fiecare sectiune,iar culorile sunt prea "moarte" ca sa zic asa!
     
    Nume_Frumos și =Decadent= apreciază asta.
  10. Anonymous

    Anonymous Începător forum

    Salut,
    Ce pot spune este destul de frumos , la fel cum spune si colegul nostru , culori "moarte" si mult prea "web" ca sa intri intr-un anunt trebuie sa mai intri in alte 10 categorii, in general multa bataie de cap imi placea mai mult forumul vechi pe acela stiam ce inseamna acele iconite, aici este mai greu de inteles. Oricum mai bine faceati un uptade la joc decat la forum, in toate temele citite de mine , nu am vazut una in care sa se ceara un update la forum, dar asa este decat sa stati degeaba si sa nu zica lumea ca nu ati facut nimic "aa pai simplu facem un update la forum" nu merge chiar asa .
    S-auzim numai de bine!
     
  11. Achilles[❶NE]

    Achilles[❶NE] Profesionist forum

    aveti probleme la "Navele elita" in ceea ce priveste nivelele elita...eu am 8000000 puncte elita si am lvl elita 12 abea....conform celor prezentate de voi ar trebui sa am nivel 15....mai sunt erori in ceea ce priveste punctele elita necesare deblocarii design-urilor ca am vazut ca la ultimul nivel elita cere mai putin la unu de ex. 21 sau 22
     
  12. ĦIťмªη

    ĦIťмªη Guest

    Salut, daca aveti nelamuriri/probleme cu contul dvs va rugam solicitati serviciul suport explicand cat mai detaliat problema dvs, nu va putem ajuta in forum.

    Succes:)
     
  13. Cpt.Pipo**Jr**

    Cpt.Pipo**Jr** Începător forum

    am terminat proba de lev 7 dar nui pot intra in harti de lev 7 de ce???????
    nici la misiuni numi arata nimic
    multumesc pentru ajutor
     
  14. I_see_you

    I_see_you Guest

    Daca aveti nelamuriri/probleme cu contul dvs va rugam solicitati serviciul suport explicand cat mai detaliat problema dvs, nu va putem ajuta in forum.
     
  15. marius

    marius Începător forum

  16. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Daca urmariti cu atentie postarile veti observa ca ele nu apartin moderatorilor.
    Din partea echipei de moderatori veti primi doar informatii oficiale.
     
  17. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    "Semnatura" nu merge?
     
  18. criss_killer1

    criss_killer1 Junior Expert

    dap se pare ca uni jucatori sunt mai informati decat admini forumurilor , am observat si in alte comunitati ca multe informati ajung cu cel putin 48 de ore inainte ca ele sa fie postate pe forum si pana acum tot ce inseamna informatie de acest gen a fost 100 la suta adevarat deci intrebare: de ce uni jucatori sunt mai informati??
     
  19. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    chiar crezi ca sunt jucatori? sau sunt admini care testeaza reactiile noastre???
     
  20. criss_killer1

    criss_killer1 Junior Expert

    chiar sunt jucatori si pe uni dintre ei ai cunosc personal