LIGA CĂPITANILOR-ACTUALIZARE

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de βΣSΤ, 7 Apr 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Doriți mărirea șansei de a obține recompensele potențiale de la căpitani?

  1. DA, urgent!

    90,9%
  2. DA, urgent!

    9,1%
  1. βΣSΤ

    βΣSΤ Începător forum

    Una dintre cele mai reușite actualizări pe acest joc a fost cea legată de Liga căpitanilor. Spun „a fost” pentru că am ajuns la un nivel la care nu mi se mai pare chiar atât de wow.
    DE CE? Păi e simplu: după ce ne-ați atras „ca pe niște șoricei într-o cursă”, dându-ne Cuferele căpitanului (25 la număr), pe AUR, de câteva ori, făcându-ne astfel să băgăm bani pentru a achiziționa mai multe și din dorința de a ajunge la un nivel cât mai mare cu acești căpitani, ACUM, când am ajuns cu căpitanii la nivelul „MOV” (costurile cu upgrade, echipament, șansele de transfer ale abilităților), constat că există o șansă FOARTE, FOARTE MICĂ de a primi acele recompense potențiale (și DA, am foarte mult noroc pe căpitani, am știut să-i fac).
    Exemplu: De 2 săptămâni trimit 3 căpitani mov pentru a primi o hartă Gemeni sau Scorpio și încă nu am primit-o.
    Așa că, SOLICIT CREȘTEREA ȘANSEI DE A PRIMI ACELE RECOMPENSE POTENȚIALE.
    Am creat și un Sondaj pe această temă, poate mai au și alții câte ceva de adăugat.
    Cheers!
     
  2. WΘИĐΞЯ

    WΘИĐΞЯ Avansat

    cum ai reusit?
     
  3. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    A reusit cu..cardul.Cum altfel..
    Eu nu ii upgardez mov,pentru ca nu investesc in ceva care nu are viitor.Am ramas la albastrii.Jocul e mult prea costisitor,raportat la salariile din RO...
     
    booghy1973 și creyzy_RUN apreciază asta.
  4. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Acest sondaj nu isi are rostul.. e neregulamentar,avand 2 optiuni pozitive.
    Eu zic sa il modifici...Sau,in caz contrar,as ruga un moderator sa il anuleze.
    O zi buna.
     
    jokermov apreciază asta.
  5. AfterDark

    AfterDark Novice forum

    Problema principala este ca anumiti jucatori sunt furati de dezvoltator de o misiune de cel mai mic grad cu recompensa Bastion nivel 1 dupa ce au achizitionat pachete cu cufere capitan, nu au cui sa se planga pentru ca nu se recunoaste. Au fost sanctionati pentru ca au avut spirit de observatie si au semnalat un bug dupa care puteai sa dai log out si sa reintri in joc pentru a o reface.
    Atata timp cat hotia BP este la ordinea zilei nu are cum sa iasa ceva bun din alt sistem de 2 lei, nu merita sa va dati banii pe el.
     
    booghy1973, jokermov și creyzy_RUN apreciază asta.