Feedback Lupte letale in arena

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de Eris, 9 Mar 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Aici puteți comenta despre evenimentul Lupte letale in arena
    Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. CARTOFFEN

    CARTOFFEN Novice forum

    si incepem cu un mic restart...doar o mica intarziere...cu siguranta va fi ok
     
  3. Hades**

    Hades** Scriitor în devenire

    Am vazut pe harti niste nave "Negustor" si "Postas".Ce recompense dau?Vor fi tot timpul,au legatura cu eventul?
     
  4. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    Ce recompense pot primi de la Poștaș și Negustor?
    În funcție de daunele pe care i le provoci unuia dintre ei, vei primi puncte de experiență și perle.

    Provocându-i cele mai multe daune Poștașului ai și o șansă mică de a primi noul design Fresh Breeze.

    Dacă designul este deja în buzunarul tău și l-ai câștigat din nou, vei primi în loc 10 cristale.
    Dacă ai colectat o ladă cu alimente, vei primi drept recompensă fie câteva esențe mojo, fie câteva cristale.

    Muniția fosforescentă va provoca de asemenea mai multe daune împotriva NPC-urilor Poștaș și Negustor!

    Banuiesc ca-i mai usor sa scrii pe forum decat sa cauti si sa citesti!
    O zi buna!
     
    Hades** apreciază asta.
  5. Hades**

    Hades** Scriitor în devenire

    Multumesc pentru ajutor.Ai fost foarte amabil.De regula citesc.M-a derutat faptul ca ruland doua eventuri concomitent la FAQ imi aparea de actualitate doar cel cu luptele in arena.
     
  6. *Barbo$$a*

    *Barbo$$a* Începător forum

    Buna am o problema si eu de ce nu mai am punctele de la arena din prima zii ? am tras la clasament .... atata munitie si acuma mi se retrag punctele ?
     
  7. moscova

    moscova Pretendent

    In primul rand ar trebui organizate lupte 1 vs 1 pe acelasi server, in harti cum sunt cele tip port securizat, pe categorii de nivele. Sa se bata zilnic pana cand nu mai pot daca tot au dat bani pe tunuri voodoo, principala miza e oricum orgoliul cand isi vad numele si ghilda...altfel sunt doar niste frustrati care scufunda nave mici. La fel schimbat si eventul ala cu puncte de batalie, daca scufunzi jucatori cu hp putin de ce sa iei puncte?(nu i-ai provocat minim 70% daune ti se iau x puncte, atunci distractie...).
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2016
  8. Noltisor-RO

    Noltisor-RO Profesionist forum

    Punctele de clasament pe ziua de azi nu se acorda?
     
  9. Noltisor-RO

    Noltisor-RO Profesionist forum

    Iar am fost penalizat cu 10 puncte arena!!!
    Au disparut la propriu!!!E gresita denumirea de clash event.....mai bine iar spune 'event cu fraieri'!!!!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.