medalioane lion

Discuție în 'Ajutor' creată de kopoltyu[HUN], 28 Noi 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Scriitor în devenire

    din cate stiu eu acum 2 saptamani a fost un bug in lion fiecare gilblade dadea cate un medalion .. o sa se mai faca ceva in priivinta asta sau ramane asa ?
     
  2. Bowie

    Bowie S-Moderator Team Seafight

    Va referiti in sensul ca npc-urile inca ofera medalioane in harta raid Commonwealth? A fost aplicat un script pentru remedierea erorii. Daca da, atunci pe ce server se manifesta acest bug?
     
  3. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Scriitor în devenire

    probabil avcel script pentru remedierea erorii a fost rulat dar cei ce au facut mii de medalioane si au ramas cu ele?
     
  4. Bowie

    Bowie S-Moderator Team Seafight

    Revin la intrebare, se manifesta in continuare aceasta eroare? Nu avem informatii despre masurile luate asupra itemelor obtinute in urma acestui bug.
     
  5. mydyla

    mydyla Conte forum

    cred ca se refera la faptul ca ... s-au facut medalioane de lion iar scriptul rulat a remediat problema dar medalioanele nu au fost retrase de pe conturi ...:D
     
  6. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Scriitor în devenire

    da da exact :p
     
  7. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Scriitor în devenire

    revin si eu va zic ca aceata eroare nu se mai manifesta , dar poate aflati daca o sa se ia masuri impotriva celor ce au folosit bugul ! va multumesc
     
  8. mydyla

    mydyla Conte forum

    SPAM ... hahaha daca stiam ca esti tu ...nu te aprobam :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Scriitor în devenire

    macar aici iti poti spune si tu părerea ca pe mare nu prea ai șanse
     
  10. mydyla

    mydyla Conte forum

    no stress ... era o gluma ...dar asa e ... :))))
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.