Anunț Modificări harta raid

Discuție în 'Anunțuri vechi și FAQ' creată de -pianoman-, 3 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -pianoman-

    -pianoman- Community Team Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Cu toții cunoașteți harta bonus Pirații Soarelui. Cei mai mulți jucători preferă această hartă și ca atare rămân la nivelul 15 și evită să avanseze în nivel.

    Am modificat puțin hărțile raid și vrem să vă prezentăm modificările. Pentru a nu fi preferată exclusiv harta Pirații Soarelui, am făcut și harta Atacul Behemoth mai atractivă.

    Dar să începem cu harta Pirații Soarelui.

    Am „mutat” unele perle de la harta mică la cea mare. Ca să fim înțeleși corect, asta nu înseamnă că harta Pirații Soarelui este mai puțin profitabilă. Am crescut doar numărul de nave NPC ce trebuie scufundate înainte să apară Amiralul. Am schimbat numărul de la 150 la 200 NPC. În general, amiralii prezintă interes doar pentru jucătorii de nivel superior. În orice caz, veți primi în continuare același număr de perle pentru scufundarea navelor NPC pe harta Pirații Soarelui, dar acum trebuie să scufundați mai multe nave NPC înainte să apară Amiralul.

    Am făcut următoarele modificări la harta Atacul Behemoth: numărul minim de perle pe care le puteți primi de la navele NPC a crescut de la 500 la 800. În consecință, numărul mediu de perle pe care le puteți primi de la navele NPC de pe harta aceasta a crescut.

    Harta bonus Atacul Behemoth a fost făcută ca atare mai profitabilă.

    Obiectivul nostru este să facem ca așa numitele hărți raid să fie mai atractive pentru jucătorii de nivele superioare. Vrem să obținem un echilibru mai bun și să oferim motive să urcați la nivele superioare.

    Toate pânzele sus, pirați!

    Echipa voastră Seafight
     
    Tom-Degetel, SeafRO, mydyla şi o altă persoană apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.