Noile trofee - cerinte pentru deblocare

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de mydyla, 2 Feb 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. mydyla

    mydyla Conte forum

    Buna ziua,
    Pentru deblocarea noilor trofee pentru regiunile Flotei pierdute și Atlantida ... unele cerinte sunt aberante .
    De exemplu in hartile 45/2- 54 trebuie sa folosim 6000 de teleportari in 8 harti!!( ...fac o nava ma teleportez si tot asa), joc acest joc de ceva ani(multi), sincer adunat in toti anii astia nu stiu daca am ajuns sa consum 6000 de teleportari si asta nefiind obligata sa ma teleportez intru-un anumit nr de harti ... asta este valabila si in Atlantida unde trebuie sa folosim 2000 :)
    Alt exemplu ... folosirea de asklepois (dar, atingere) ...10.000 de buc. enorm ...eventual spuneti tehnicienilor sa dam si la npc-uri
    300 de amirali la ultima salva in regiunea Flotei pierdute ....
    Inteleg ca trebuie sa fie cerintele cat mai complexe , mai greu de facut, dar alea de mai sus mi se par aberante ...
    Poate ca mai sunt ... :)
     
    bokas3 și **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  2. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Chiar sunt aberante,exagerate de-a binelea.. Poate ne lamureste si pe noi,vreun tehnician din asta destept,cum sa procedam :-D
     
  3. Shinobi****

    Shinobi**** Începător forum

    Chiar sunt aberante,de acord.
     
  4. T-A-L-E-N-T

    T-A-L-E-N-T Profesionist forum

    Au tastat un zero în plus, altă explicație nu văd.
     
  5. mydyla

    mydyla Conte forum

    dlor admini ... acum (nu) ma gandesc ca traduce altcineva ceea ce se intampla in jocul asta ...
    totusi este jenant peste ce dam in anumite momente ale jocului ....
    facem o lista cu traducerea dupa ureche ???
    bastoanele de la eventul de iarna ...
    oaia lucitoare - am spus de acest aspect de ceva timp - s-a remediat .... maine ;
    coordonatele de la misiuni .... scrise oricum dar nu corect .... tot maine se rezolva;
    etc ....
    Se cere cunoasterea limbii romane pentru a accede o treapta mai sus decat muritorii de rand ....
    intrebare .... oare ?
    ete exemplu
    https://prnt.sc/pDfkR7Jtz6uj
    Vrem traduceri in limba romana!!! .... din curiozitate m-am uitat in forumul ceh ... nu am gasit un cuvant in lumba engleza, in afara de denumiri de npc-uri, zone...etc, pai la noi ca la indieni 3 cuvinte romanesti ...2 englezesti .... serios????
     
    Modificat ultima dată: 19 Mar 2024
    **฿αŕъαŕσśśα** și kostzy apreciază asta.
  6. kostzy

    kostzy Cunoscător forum

    Vrem traduceri in limba romana!!! .... din curiozitate in forumul ceh ... nu am gasit un cuvant in lumba engleza, in afara de denumiri de npc-uri, zone...etc, pai la noi ca la indieni 3 cuvinte romanesti ...2 englezesti .... serios????


    asa stie google translate
     
    booghy1973 apreciază asta.