Feedback noul client

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de _MARYUS_, 25 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Sunt banii vostrii :))
     
  2. Deneb

    Deneb Avansat

    voi chiar va bateti joc de noi. de ce dracu nu lasati lucrurile asa cum sunt daca functioneaza cat de cat. l-ati axtualizat de l-ati rupt. nu mai pot juca pe client. nu vreau sa joc pe unity. sa ma las de joc?
     
  3. Pvye01

    Pvye01 Începător forum

    Si uite asa pierzi zeci de mii de euro lunar de pe fiecare server in parte! Eu spun sa nu va apucati si de alte "afaceri" precum asta..
     
  4. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Super, nu pot juca pe client, Unity e o porcarie nu-mi place, nu mai joc.
     
  5. MUBISBUBIS

    MUBISBUBIS Novice forum

    frumos joc...n.am ce zice....o splendida opera de arta a sec.21 inainte de hristos....unde 3 harti costa 100EURO....
     
  6. mydyla

    mydyla Conte forum

    un seafight cu amprenta de ...pirate storm , nu este functional , multe aspecte lipsesc ....dar sa avem rabdare ... nu inteleg un lucru am inteles ca pe programe ar fi aceiasi grafica !!!...au fost probleme si vor mai fi dar acest unity este capacul ...
     
  7. DNG**stranger**

    DNG**stranger** Scriitor activ

    Un dezastru numit SEAFIGHT... multumim pentru placerea de a nu juca!!!!
     
    ☆~Angyal♥~☆fbi apreciază asta.
  8. dupa 6 misiuni ma dor ochii.pana ieri faceam toate misiunile si nu aveam probleme cu ochii .oare sa ma duc la oftalmolog sau e de la grafica unity?:/
     
  9. kostzy

    kostzy Cunoscător forum

    ati facut un mare..."fas"cu acest unity,R.I.P. seafight,mai trebuie sa cantam vesnica pomenire
     
  10. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

  11. DNG**stranger**

    DNG**stranger** Scriitor activ

    Dupa 20 de valuri in rift , nu mai pot de durere de cap si ochii. Cel mai de c... update , cu asta ne-ati pierdut de tot.
    O zi buna,
    Ne vedem la poamana de 3 saptamani.
     
  12. ☆~Angyal♥~☆fbi

    ☆~Angyal♥~☆fbi Începător forum

    ma bucur ca numai avem lag in joc ..... scz cred ca nici jucatori , a fost simplu si frumos jocul acuma e un dezastru e ,0, cei care mai vreti sa jucati noroc si bafta :p
     
  13. hellnight95_RO

    hellnight95_RO Scriitor în devenire

    Sunteti niste Editat moderator, deci acum lasand grafica si toate lucrurile sa le spun marunte ce inca trebuie fixate la o parte dar pur si simplu client-ul actual are prea multe bug-uri, ghiulele zici ca pica din cer cand tragi pe cineva, uneori nici nu stii daca tragi sau ce faci trebuie sa iti chiorasti ochii sa vezi ceva, de reparat la fel uneori nu trage nimeni pe tine dar tot nu te poti repara, deci sincer jocul asta nu se poate juca in forma asta
     
  14. catasperanta

    catasperanta Locuitor permanent

    grafica foarte proasta mai buna pe client ,..... la-ti prostit de tot jocul pacat de bani care sau bagat in el (vorbesc de ce carea au bagat)
     
  15. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

  16. Wĩℓℓ

    Wĩℓℓ Novice forum

    De unde aveti cunostinta de programe? Cu lux de amanunte ,va rog!
     
  17. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

  18. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Din pacate, clientul Flash nu mai este disponibil. Aveti posibilitatea de a jucat pe Unity sau clientul Unity.
    Nu avem informatii legate de un roll-back la clientul vechi; putem sa oferim un feedback in acest sens - oferit deja de ieri. Va rog sa aveti in vedere ca si daca acest roll-back se va face (foarte putin probabil), va fi doar temporar. Versiunea Unity, care va fi imbunatatita in timp, este versiunea pe care se va juca de acum incolo.
     
  19. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Este un feedback pe care il primim constant. Mutlumim. A fost deja transmis mai departe.
     
  20. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    De aici pot intelege ce vreau eu. Va rog sa reformulati.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.