Feedback noul client

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de _MARYUS_, 25 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    ghiulele zici ca pica din cer cand tragi pe cineva - Transmis deja.
    trebuie sa iti chiorasti ochii sa vezi ceva - Transmis deja.
    de reparat la fel uneori nu trage nimeni pe tine dar tot nu te poti repara - Transmis deja.
    Multumim.
     
    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY apreciază asta.
  2. edysukaru89

    edysukaru89 Scriitor în devenire

    noul clent este o porcarie fac misiuni si nu pot sa iau reconpensa ghiulelele nici nu se vad cind tragi cu ele ,in final lati distrus de tot
     
  3. mydyla

    mydyla Conte forum

    e as .... pe bune , tu pe ce lume joci ??
    carcoteli pe ici pe colo ...daca tu nu auzi inseamna ca esti surd ...intreabati apropiatii pe pariu ca stiu mai bn ca mine ...ai certitudinea langa tine si vii sa ma tragi de sireturi .... ai vrut sa pari un pic istet .... dar nu ti-a iesit
     
  4. KingTigeR

    KingTigeR Începător forum

    Mai fratior, lasati comentariile aiurea. Jocuri e plin de bug-uri care nu merg. Unele editari la grafica sunt limitate, nu sunet, la sapienta se vede mult mai prost ca inainte, ni se schimba iconitele de la iteme pe mare fara sa le facem nimic... Sunt multe chestii de rezolvat si le asteptam. Insa unora vad ca va pasa cum se vede ghiuleaua.. da-o-n basca ei de ghiulea ca-s ale chestii mai importante de rezolvat. Ideeea e sa le rezolve si ei cat mai repede, ca vb aia lolvele le-am dat destule. Asta ar trebui sa atraga oameni, dar daca se vor misca asa lent si de akm inainte.. vor pierde . Mie unuia imi place foarte MUULT ACEST UNITY. Ideea este geniala, dar trb rezolvate toate bug-urile si chestiile care erau inainte(ma refer la cele simple, u la grafica). Spor la treaba Moderatorilor, si targeti-i pe aia mai mari de maneca sa nu mai frece menta, si sa finalizeze odata acest unity cat mai repede:d :*<3
     
  5. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    Curiozitatea ma indeamna sa te intreb scurt si la obiect:esti oare jucator de weekend?
     
  6. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Modificat ultima dată: 26 Mai 2021
  7. -Micutzu69-

    -Micutzu69- Novice forum

    Pagina de joc nu se conecteaza De Ce...Multumesc
     
  8. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Pe bune?!?!?! "Imbunatatiti in timp" pe nervii, timpul si banii nostri? Ati angajat programatorii de la Tetris?
    Nu mai exista severe beta de test?
    "Pe care se va juca de acum incolo".. Acum - maine sau cum? Jocul nu merge, nu te poti loga pe mare.
    BTW cand o sa putem juca "acum" poate putem juca si cu sonor, ca e cam aiurea sa tragi cu tunurile pe silent ;)
     
  9. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    E in regula sa ramana asa dar macar sa inchida culoarea marii.un albastru mai cald(cale de mijloc) https://prnt.sc/13gcdas sau un verde https://prnt.sc/13gcf2w.Cat despre reductie cred ca se poate face ceva.La fiecare 2 ore de exemplu sa te puna sa faci ceva:sa aduni 5 cufere /5 cargo/5luminite sau sa omori 5 nave Gardian/Faima sau sa ucizi 5 monstrii sau sa introduci niste cifre/litere sau poate un cuvant scris cu litere mari sau mici.Intotdeauna exista o cale de mijloc.Sper ca ideia mea sa ajunga acolo unde trebuie.:)
     
    Modificat ultima dată: 26 Mai 2021
    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY apreciază asta.
  10. Marie-Galante

    Marie-Galante Novice forum

    Ma alatur colegilor care isi exprima dezamagirea referitor la Versiunea Unity. Cred ca marea problema este data de tonalitatea culorilor. Sunt prea intense, prea stridente, parca doresc sa iti zgaraie retina. Am incercat sa schimb setarile monitorului. Din pacate, nu am reusit sa imi estompez ideea de kitsch.
     
  11. kostzy

    kostzy Cunoscător forum

  12. este eroare vizuala.si la mine apare 3 dupa resetare dar iti ia 1
     
  13. alexandruyoo

    alexandruyoo Junior Expert

    S-au terminat monedele BP? Nu pot să accesez misiunea.:( Deasemenea misiunea Lvl45, Bijuterie în stare Brută(o accesz, provoc daunele, dar nu contorizează.
    P.S. Nici misiunea (10 faime+10 razboinici) nu o pot accesa.:(:(:(
     
  14. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mogul forum

    cum intru in harta maelstrom ca apas pe icon si degeaba
    ma chinui sa fac % si cand trebuie sa intru in harta nu merge
     
  15. MoSu

    MoSu Novice forum

    Mutati *********** de unity pe beta pana va funciona cum trebuie e jenant!
     
  16. Cataleya

    Cataleya Guest

    Problema este semanlată. Sperăm că se va rezolva în cel mai scurt timp posibil.
     
  17. mydyla

    mydyla Conte forum

    sunt probleme si in harta de raid delta , jefuitorii nu dau decat perle cele 4 fractii nu mai apar ... iar amiralul da numai coroane ....
    misiunea cu cele 3 manede BP era la contractor dar ...inaccesibila
    sper sa fie o defectiune nu o noua ajustare :D

    vad ca la fereastra de misiuni imi raman misiunile inchise.... https://prnt.sc/13h83z7 cele noi sunt undeva in josul listei ....
     
  18. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ca si jucător, mă confrunt cu aceleași probleme ca și voi. În acest moment ar trebui cu toții să acordăm puțină (sau mai multă) înțelegere și să fim mai indulgenți cu situația cu care ne confruntăm. Cu ajutorul vostru - comunicând erorile, nemulțumirile, sugestiile voastre, suntem siguri că jocul va fi la fel de atractiv sau poate mai mult decât înainte.
    Orice schimbare majoră, fie bună sau mai puțin bună, necesită timp pentru a ne acomoda cu ea.

    Vă mulțumesc anticipat pentru implicare și sper să rămâneți obiectivi si decenți în postările de pe forum.
     
  19. Wĩℓℓ

    Wĩℓℓ Novice forum

    Se putea face testarea cu Unity pe beta,ca e tot e mocangeala!!! Noi acum o luam de la 0,dupa atatia ani de joc,sau ne lasam de el?? Rusine BP!
     
    †RΞSΞT† și Deneb apreciază asta.
  20. catasperanta

    catasperanta Locuitor permanent

    NU MAI POT LOGA PE HARTA MARI CE TREBUIE SA FAC inainte de restart merge acuma pace . Faceti ce faceti de nu mai merge nimic tipic B.P.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.