Obtine embleme rift

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de Hades**, 3 Iul 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Hades**

    Hades** Scriitor în devenire

    Buna ziua. Am fost anuntati si e drept ca a si fost valabila pentru o scurta perioada de timp reducerea emblemelor Rift la misiunile sezonului.

    "Ahoi pirați,

    Va exista o altă sincronizare astăzi:

    Am ajustat valorile pentru realizarea sezonului „Obține embleme Rift” (de la 10, 80, 640, 5120 la 18, 54, 162, 486)."

    In acest moment numarul emblemelor Rift nu mai este redus.
     
  2. Ica

    Ica Junior Expert

    A fost anuntat ieri intr-un patch ca se schimba inapoi datorita unor probleme.

    "Trebuie să readucem noile valori pentru realizarea riftului (datoria faptul că mulți utilizatori nu au putut să o termine)"
     
  3. Oilatum

    Oilatum Novice forum

    Multumesc.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Iul 2020
  4. Hades**

    Hades** Scriitor în devenire

    Eu nu inteleg formularea " trebuie sa readucem". E de bine sau de rau? Se refera la o reducere?
     
  5. JerryCo

    JerryCo Scriitor activ

    Este de bine. Inainte, in cadrul misiunilor de sezon trebuia sa aduni pentru fiecare prag un anumit numar de embleme rift, acum acestea au fost reduse si practic, poti ajunge la ultimul prag al misiunii si sa iei mai multe embleme de sezon.
     
  6. Ica

    Ica Junior Expert

    Numarul a fost dus la cel initial, adica: 10, 80, 640, 5120.
    Nu mi se pare ca e de bine :p
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.