Ochi de ţintaş

Discuție în 'Anunțuri vechi și FAQ' creată de =Decadent=, 1 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    593e4aa9d3a65cb4467d8e7889fa772f4fb1578c.jpg
    Zeiţa Aquaya ne-a dăruit Căile lui Loa! Urmărind cu perseverenţă aceste căi, am reuşit să descoperim şi Oracolul lui Loa, care ne-a dezvăluit profeţii mistice şi cele mai mari secrete ale lui Loa. Drept cadou de bun-venit la Oracol, am primit mai multe foliante care sunt decorate cu un misterios ochi. Din păcate, nu putem descifra limba în care este scris foliantul. Un preot în vârstă, care locuieşte în apropierea Oracolului, ne-a explicat acest foliant:

    "Foliantul vorbeşte despre un "Ochi de ţintaş", croncăneşte bătrânul."Străbunicul meu mi-a povestit odată de acest foliant. Cică, utilizând acest foliant, marinarii pot produce daune enorme oricărui adversar." Cuprinşi de emoţie, ne aplecăm către bătrân şi insistăm să ne povestească mai mult."Asta e tot ce ştiu..." regretă acesta.

    [​IMG]

    Ce pot face cu "Ochi de ţintaş"?
    Prin utilizarea "Ochiului de ţintaş" creşti şansa obţinerii unui impact critic cu 2%. Acest lucru este valabil în cazul atacării oricărui adversar/NPC.

    Câţi folianţi "Ochi de ţintaş" pot folosi?
    Poţi folosi un număr maxim de 5 folianţi în acelaşi timp, sporind astfel probabilitatea obţinerii unui impact critic până la 10%.

    Cât de mare este acum probabilitatea impactului critic?
    Abilităţile deţinute din Căile lui Loa precum şi utilizarea ghiulelelor explozive întărite vor fi luate în considerare împreună astfel încât şansa maximă pentru impactul critic este de 20%.

    Cum pot obţine foliantul "Ochi de ţintaş"?
    "Ochi de ţintaş" vă stă la dispoziţie la Piaţă, spre a fi cumpărat, în cadrul anumitor evenimente (eventuri) speciale. De asemenea, la implementarea sa pentru prima dată în joc va fi disponibil timp de 24 de ore la Piaţă.

    Pot folosi foliantele "Ochi de ţintaş" de mai multe ori?
    Nu, după folosire, efectul foliantului se stinge şi "Ochiul de ţintaş" nu poate fi folosit din nou. Pentru fiecare utilizare necesiţi un foliant.

    Cât timp este valabil efectul foliantului "Ochi de ţintaş"?
    Imediat ce activezi foliantul, te bucuri timp de 1 (un) minut de calităţile/proprietăţile acestuia care îţi este de ajutor, asigurându-ţi o şansă sporită de obţinere a unui impact critic.
     
    Modificat ultima dată: 1 Apr 2015
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.