Anunț Open Beta - Liga Căpitanilor

Discuție în 'Anunțuri oficiale' creată de axel, 13 Sep 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Solicitarea dvs. de actualizare a League of Captains a fost recepționată, așa că am dori să vă invităm pe serverul Open Beta pentru a testa noua actualizare!

    Open Beta va conține o nouă funcție pentru Liga Căpitanilor, care va rula de la ora 10:00 UTC (12 amiază CEST) până luni, 18 septembrie la 10:00 UTC (12 amiază CEST). Îmbunătățirile aduse funcțiilor existente, cum ar fi utilizări pentru beneficii, recompense etc. vor avea loc în curând.

    fb_ad_league_of_captains_ms4.jpg

    Puteți accesa Open Beta accesând https://open-beta.seafight.com

    Vă rugăm să rețineți că contul dvs. normal nu va funcționa pe acest server și vi se va solicita să înregistrați unul nou.

    Am pregătit o prezentare generală a noilor funcții într-un FAQ, precum și un topic pentru feedback și un topic pentru a raporta erori.

    Vă rugăm să furnizați cât mai multe informații despre gândurile, sentimentele, sugestiile și criticile dvs. cu privire la Actualizarea Ligii Căpitanilor. Opinia dvs. va ajuta la îmbunătățirea acestei funcții!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Vrem să știm ce părere aveți despre noua actualizare pentru Liga Căpitanilor.
    Vă rugăm să lăsați feedback în sondajul de mai jos? Aveți timp până pe 19 septembrie la prânz înainte ca sondajul să fie închis.


    Echipa voastră Seafight
     
  3. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Ahoi pirați,

    Am dori să vă mulțumim pentru toate feedback-urile valoroase pe care le-am primit de la prima sesiune de Open Beta.
    Pe baza lor am făcut câteva modificări în actuala Ligă a Căpitanilor, inclusiv recompense, misiuni noi și mai multe misiuni zilnice. Urmează mai multe modificări de făcut în lunile următoare. De asemenea, am reechilibrat ușor și manevra Grand Opening Shot și Voodoo Storm din noua actualizare.

    Din aceste motive, vom avea o nouă sesiune beta deschisă. De data aceasta PvP va fi activat. Acest lucru ne permite să obținem feedback cu privire la modul în care aceste manevre funcționează atât împotriva NPC-urilor, cât și împotriva jucătorilor.

    Open Beta va fi disponibilă de joi, 21 Septembrie, la ora 12, până duminică, 24 Septembrie, la ora 12.

    Dacă aveți câteva momente libere în weekend, am aprecia dacă ați putea să le testați și să ne spuneți părerile voastre.

    Echipa Voastră Seafight
     
    ***M.A.T.E.I*** apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.