OPINIA NOASTRĂ

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de Scf, 27 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce versiune a jocului preferați?

  1. Versiunea veche

    96,2%
  2. Noul update

    3,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Scf

    Scf Pretendent

    Salutare,
    Având in vedere ultimul update al jocului pot spune ca nu am prea multe cuvinte,0 din toate punctele de vedere..de la grafica pana la cum funcționează jocul,niciun gram de profesionalism in acest update absolut nimic.
    Așadar vreau sa luați in considerare și sa fie trimis mai departe un feedback legat de opiniile noastre referitor la acest update.

    Multumesc
     
    sponks apreciază asta.
  2. -Micutzu69-

    -Micutzu69- Novice forum

    Versiunea Veche merge mai bine decat cea Noua
     
  3. mydyla

    mydyla Conte forum

    nu vreau sa fiu catcotasa dar ...versiunea veche nu mai exista .... ramane doar ca programatorii sa faca pe unity ceva modificari , in timp, sa il aduca cat de cat la stadiul jocului cu care am fost obisnuiti ...
     
  4. #A#l#I#N#A

    #A#l#I#N#A Novice forum

    Eu sincer le multumesc.De mult ma chinuiam sa ma las de joc ,iar ei ,cu versiunea asta penibila m-au ajutat.Se pare va trebui sa jucam pe Unity si o data la saptamana or sa tot incerce sa "imbunatateasca " cate ceva pana or sa joace intre ei.Nu mai am nici o speranta din jocul asta,ma apuc sa joc altceva...
     
    sponks apreciază asta.
  5. *єℓℓα*[TEC]

    *єℓℓα*[TEC] Începător forum

    Buna, nu ma mai pot loga deloc pe mare, dupa update, versiunea veche a DISPARUT ,va rog faceti ceva
     
  6. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    https://prnt.sc/13h25j9 Dupa cum scriu ei la sectiunea 'Termeni si conditii' nu putem face prea multe dar putem sa venim cu idei in legatura cu grafica marii pot sa schimbe culoarea https://prnt.sc/13gcdas https://prnt.sc/13gcf2w.Cat .Apoi usor sa adauge modificarile.
    Despre reductie cred ca se poate face ceva.La fiecare 2 ore de exemplu sa te puna sa faci ceva:sa aduni 5 cufere /5 cargo/5luminite sau sa omori 5 nave Gardian/Faima sau sa ucizi 5 monstrii sau sa introduci niste cifre/litere sau poate un cuvant scris cu litere mari sau mici.
    Cred ca intotdeauna se va gasi o cale de mijloc cu rezolvarea potrivita.:)
     
  7. mydyla

    mydyla Conte forum

    ce treaba are reductia ( cred ca te referi la timpul petrecut in joc ) .... la tema asta? ...
     
  8. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    mydyla draga,dadeam exemple si idei.Pt ca daca ai fi vazut in primul print nu prea poti face nimic :https://prnt.sc/13h25j9 SUBLINIAT CU ROSU.
    Anul trecut sa deschis tema cu paymentul,a fost votat maxim si la fel nu sa schimbat nimic,in print scrie si de ce.Daca vrei sa te documentezi mai mult iti recomand :Termeni și condiții generale ale companiei Bigpoint GmbH (denumită în continuare „Bigpoint").
     
  9. mydyla

    mydyla Conte forum

    stiam ... dar mai draga ...nu are legatura cu reductia .... eu spun una si tu alta :) ....
     
  10. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    chiar credeti ca cineva ne va lua in seama ? sunt foarte curioasa daca se va reveni la vechea versiune ... ceea ce mi-as dori foarte tare ...
     
  11. Wĩℓℓ

    Wĩℓℓ Novice forum

    Ar trebuii sa da-i copy/paste la ultima propozitie subliniata!!! Nu toti jucatorii pot accesa print-ul!!
     
  12. Cataleya

    Cataleya Guest


    As dori sa clarificam despre ce este acest sondaj? La care versiune veche te referi?
     
  13. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mogul forum

    Schimbarea serverelor tot nu merge
    poate mai incerca sa o dreaga inca odata
     
  14. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ai incercat dupa restart?
    https://prnt.sc/13ha5xl
    se pare ca este remediat, dar astept confirmarea ta.
     
  15. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mogul forum

    acum a luat-o
    se pot schimba
     
    Cataleya apreciază asta.
  16. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Versiunea Unity este ok..fara lag.Se misca foarte bine barca.Dar grafica lasa de dorit.
    Trebuia sa se finalizeze pe serverul Beta,si abia dupa aia,dat drumul la joaca..
    Cat despre rabdarea si intelegerea noastra,ar trebui rasplatita pe deplin.
     
  17. catasperanta

    catasperanta Locuitor permanent

    NU STIU CAT CONTEAZA OPINIA NOASTRA cat cu unity 30% e ok restul lasa de dorit mai bine implmentau cand iera gata in propotie de 70%
     
  18. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    Normal ca opinia noastra nu conteaza .... conteaza doar cand se cotizeaza si se bag cateva
    sute de euro lunar de la aproape fiecare player in conturile lor .... sunt curioasa cine ar mai baga bani in aceasta noua versiune ... eu una nu voi mai baga nici un leu
     
  19. WΘИĐΞЯ

    WΘИĐΞЯ Avansat

    Nici nu va puteti da seama! La misto!:confused:
     
  20. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    ne ia la misto
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.