OPINIA NOASTRĂ

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de Scf, 27 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce versiune a jocului preferați?

  1. Versiunea veche

    96,2%
  2. Noul update

    3,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Wĩℓℓ

    Wĩℓℓ Novice forum

    come si dice la voi...descarcata?!?
     
  2. ☆~Angyal♥~☆fbi

    ☆~Angyal♥~☆fbi Începător forum

    aaaa stie cineva un joc bun:cool: deci jocul acuma cu seafight e un dezastru ,,,, si am zis frumos .... ati bagat sute de feluri de ranguri sute de muniti sute lucruri care se pot face in joc nu ai timp sa te plictisesti ai ce face ....SI APARE PE HARTA ASACEVA https://prnt.sc/13heg3n VA PLACE CUM ARATA MIEM NU ....PACAT DE JOC ....
     
  3. Scf

    Scf Pretendent

    Mă refer la acea versiunea care era inainte de unity ,acea versiune la care nu se comenta nimic ..probabil unele probleme cu lag-ul in schimb nimic legat de grafica jocului și celelalte schimbări venite odata cu implementarea unity..poate te am lamurit
     
  4. Cataleya

    Cataleya Guest

    Daca vorbim despre versiunea pe flash player, toata lumea stie ca acest lucru nu este posibil, prin urmare acest sondaj nu isi are rostul.

    "Adobe a anunțat că nu va mai dezvolta Flash Player după 31 decembrie 2020 și că după 12 ianuarie 2021, compania va bloca în mod activ conținutul Flash care rulează în cadrul Flash Player.
    Lipsa unor actualizări viitoare va duce la exploatarea de către atacatori a problemelor de securitate existente.
    Astfel, în viitorul apropiat, utilizatorii Flash Player vor primi notificări pentru dezinstalarea aplicației, fiind o măsură puternic recomandată de Adobe."

    Probabil toata lumea a auzit despre ceea ce am postat mai sus, de altfel a fost anuntat si in cadrul forumului in urma cu 2 ani, ca versiunea jocului pe flash este la sfarsit.

    Cat despre "[...]acea versiune la care nu se comenta nimic ..probabil unele probleme cu lag-ul in schimb nimic legat de grafica jocului [...], sa nu ne mintim unii pe ceilalti, intotdeauna au fost jucatori care s-au declarat nemultumiti si vor fi in continuare.

    Sunt de acord ca inca sunt multe lucruri de remediat sau de implementat in aceasta noua versiune a jocului, dar am incredere ca totul o sa fie mult mai bine decat inainte, Trebuie doar sa ne adaptam noilor caracteristici de joc.

    Multumesc si succes.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.