Patchday Notes - 16 Iulie 2021

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de IceBull3t, 16 Iul 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    Ahoy Pirates,

    Update-ul de astazi a vizat urmatoarele schimbari:

    Imbunatatiri: Update pentru recompensele de la sfarsitul lunii pentru Ceaunul lui Saba.

    Reward I : Design-ul + 30 de zile Favorul Regelui + 2 desagi divine + 25 tunuri WorldB lvl 5 + 2 harti Scorpio
    Reward II: 15 tunuri WorldB lvl 5 + 30 zile Favorulk Regelui + 1 desaga divina + 1 harta Pisces
    Reward III: 15 tunuri WorldB lvl 3 + 30 zile Favorulk Regelui + 1 desaga Astrala (w/e that means) + 1 harta Gemeni
    Reward IV: 200k munitie rift (praf in ochi) + 15 zile Favorul regelui + 1 desaga de mascote + 15 tunuri PainB lvl 3
    Reward V: 150k munitie rift (praf in ochi ... iar) + 15 zile Favorul regelui + 1 desaga de mascote + 15 tunuri PainB lvl 3

    Imbunatatiri la reward-urile instante:
    • tunurile Voodoo lvl 1 au fost inlocuite cu RETETA Crivace lvl 0 --- da-ti seama cata suparare si suspin pe mare ca nu mai primesti tunuri de alea si sari de bucurie ca primesti reteta lvl 0 pt crivace cand tot serverul are 100 crivace lvl 5 care stau de pomana in depozit ... intelectuali astia mici de au facut modificarile (cred ca a ajuns porumbelul trimis acum 5 ani cu raspunsul catre dezvoltator - urmariti mesajele mele daca vreti sa fiti la curent cu noile modificari/porumbei)
    • a fost scos boostul de EXP si a fost adaugat cel de ELP - nici nu avem fiecare cateva milioane/miliarde pe conturi care oricum e inutil.
    • ciuciu Clepsidra si s-au bagat Baieti de Serviciu - superb si de-a dreptul mirobolant
    • s-a scos "inima de leu" si s-au bagat smoke-urile. (sper ca am tradus bine).

    Bug fix:

    • nimic nou sub soare, bug-ul ala care trebuia "fixat" acum 1-2 patch-uri in urma, unde puteai avea 2 buff-uri de lampa in acelasi timp, se pare ca a fost fixat acum .... pana la patch-ul urmator cand posibil sa fie "fixat" a 3-a oara, ca e cu noroc.

    Hai sa aveti o zi faina!

    Ora creare topic - 12:48 Ro time - poate nu va insusiti meritele mele totusi ca am depus un efort de 5-10 minute in crearea lui. Multumesc! :oops:

    Pentru hastag, like, follow, etc - @Cataleya
     
    Cataleya apreciază asta.