pay to play

Discuție în 'Ajutor' creată de sorinel_63, 5 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    deci sa inteleg ca de la nivelul 27 in sus daca vrei sa mai joci trebuie sa platesti bani reali?
    spre ex la aceasta misiune toate bune si frumoasa imi da tot din joc muncind pana cand imi cere colac de salvare care dupa ce am cautat 10 minute la piata stiind ca erau ceva de genul pe aur si perle acum vad ca doar la payment mai sunt,sa inteleg ca doar daca bag bani pe jocul asta mai pot juca?rog un admin sa ma lamureasca sa stiu sa mai joc sau sa ma las caci eu am familie am altceva de facut cu banii reali: https://prnt.sc/q6cl8y
     
  2. _MARYUS_

    _MARYUS_ Junior Expert

    Aceste echipamente de scufundare nu are nici o treaba cu colacul de salvare.... echipamentele de scufundare le obti de la monstri pe care ii faci la misiunea respectiva....
     
  3. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    am terminat toate cerintele din misiune dar ultima imi mai cere sa duc si un colac de salvare
    oricati monstri am omorat tot nimic stau cu misiunea blocata ca nu am de unde sa iau colac de salvare decat de la payment caci de la monstrii nu imi da
     
  4. Bowie

    Bowie S-Moderator Team Seafight

    Obiectele pentru misiune le poți obține ucigând Addanc, Dabilla sau Enbarr, monștrii ceruți de misiune. Șansa de a obține aceste obiecte este random. Aceste obiecte nu sunt aceleași cu cele din secțiunea de plăți a jocului.
     
  5. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    ms am rezolvat,am observat ca nu da chiar la fiecare monstru,crezusem ca e vb de itemele de la payment,ma bucur ca inca pot avansa in joc fara sa platesc cu bani reali
     
    Bowie apreciază asta.
  6. Bowie

    Bowie S-Moderator Team Seafight

    Mă bucur că te-ai lămurit. Temă închisă
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.