Proba level 26

Discuție în 'Întrebări generale' creată de Deneb, 25 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Deneb

    Deneb Avansat

    Ma lamureste, va rog cineva, daca la proba de lvl 26 e vorba despre npc Tortionarii de la flote. si daca da, trebuie sa astept pana angajeaza cineva o flota, ca sa pot face poba de level?
     
  2. .White.

    .White. Guest

    Da, despre tortionarii de la flota este vorba, acum daca faceti parte dintr-o alianta cu insule vorbiti cu aliatii sa va lase sa trimiteti o flota pe o insula, daca nu, trimiteti dvs unde credeti ca puteti face dmg-ul necesar pentru misiune.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 2 Dec 2022
    VLAD apreciază asta.
  3. Deneb

    Deneb Avansat

    Multumesc
     
  4. KURGAScorilos-ro

    KURGAScorilos-ro Novice forum

    am trimis odata am platit 200 mii coroane , pt atac insula 3 a 2 a oara am trimis flota pe insula 7 am platit 399 mii coroane dar tot nu imi da facuta misiunea
     
  5. Bunicu-1

    Bunicu-1 Mogul forum

    trebuie sa distrugi tu flota trimisa
     
  6. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    trimiti flota,apoi mergi si tragi la tortionari pana cand faci DMG necesar la misiune.
     
  7. KURGAScorilos-ro

    KURGAScorilos-ro Novice forum

    multumesc , dar raspunsul care lam primit nu era mai de doamne ajuta daca era explicat la misiune ??
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.