Problemă de conectare

Discuție în 'Ajutor' creată de Achilles[❶NE], 27 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Achilles[❶NE]

    Achilles[❶NE] Profesionist forum

    Nu mă pot conecta pe harta mării, problema apare de fiecare dată când intru în portul securizat.
    Odată intrat în port nu se încarcă harta şi trebuie să dau F5, apoi nu mai intră în joc...Cum ar trebui să procedez?
     
  2. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Problema mai este de actualitate?
     
  3. Achilles[❶NE]

    Achilles[❶NE] Profesionist forum

    da...
     
  4. dan-schela

    dan-schela Scriitor activ

    deci a doua problema in mai putin de 10 minute.... nu ma pot conecta pe mare:)
     
  5. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Problema de conectare este legata de o eroare anume? Va rugam sa detaliati.
     
  6. dan-schela

    dan-schela Scriitor activ

    domnule decadent inca nu ati observat ca e maintenance, am postat asta inainte sa intre in pauza oficiala:)
     
  7. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Pe viitor va recomand sa faceti postari adecvate. Nu ma ajuta cu nimic o postare legata de mentenanta intr-un subiect legat de abilitati. Reusiti doar sa faceti off topic, nicidecum sa primiti un raspuns adecvat.
    Problema Dvs. s-a rezolvat? Era cauzata de perioada de mentenanta? Sau inca este de actualitate?
     
  8. dan-schela

    dan-schela Scriitor activ

    domnule decadent la abilitati , chiar aveam o problema cu abilitatiile, dar totusi, decat vrun subiect deschis despre mentenanta? ca eu nu am vazut, plus ca, ce am zis? opa mentenanta, iti dai seama cata informatia gresita imi puteai da? unde era intrebarea? am uitat sa raspund la intrebarea ta, numai e o problema actuala, si-a revenit
     
    Modificat ultima dată: 7 Aug 2015
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.