provizi misterioase

Discuție în 'Pentru pirații tineri (Ajutor începători)' creată de **BATMAN**, 8 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    unde se gasesc?
     
  2. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

  3. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

  4. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    Buna ziua, ma puteti ajuta vreau sa incep misiunile pentru nivel 16 si nu gasesc personajul Loreena Barrett?
     
  5. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

  6. dilimandrosu

    dilimandrosu Începător forum

    Buna ziua! Imi poate spune si mie cineva inde se gaseste NPC-ul "Tortionarii"?"
     
  7. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

  8. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    Pentru a accesa aceste misiuni este necesar să aveți nivelul de pirat 15.

    MisiuneCondițiiRecompensăDătătorul misiuniiLocul predării
    Ceva albastruElimiă 5 x Octalus170 000 PELoreena BarrettEona Norling
    2Colectează 10 x luminițe-Eona NorlingEona Norling
    3Parcurge 5 coordonate în harta 15-Eona NorlingEona Norling
    4Omoară 1 x Raskvarik-Eona NorlingEona Norling
    5Parcurge 3 coordonate
    Elimină 5 x Royal Inception
    -Eona NorlingEona Norling
    6Adună 5 x cufere-Eona NorlingEona Norling
    7Parcurge 3 coordonate în harta 15
    Elimină 5 x Concepţie regală
    -Eona NorlingEona Norling
    8Parcurge 1 coordonate-Eona NorlingEona Norling
    9 (misiune repetabilă-24h)Elimină 5 x Nave NPC (30 min.)-Eona NorlingEona Norling
    Ok si atunci tinand cont ca pana pe harta 15 nu se gaseste Loreena Barrett cum facem misiuni ca sa trecem la 16?
     
  9. Hello_Friend

    Hello_Friend Novice forum

    https://prnt.sc/12t43zn sper sa te ajute
     
  10. Hello_Friend

    Hello_Friend Novice forum

    Pentru a vedea pe mini harta unde sunt contractorii de misiuni poti tine mouse-ul deasupra fiecarei harti si iti arata numele contractorului care este in aceea harta.
     
  11. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    Multumesc acum am inteles ce vrei sa spui am crezut ca doar in port gasesc.
     
  12. Bowie

    Bowie S-Moderator Team Seafight

    NPC-ul "Tortionarii" apare cand este trimisa o flota de marime medie/superioara asupra unei insule de ghilda.
     
  13. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    Buna ziua,poate va bat la cap daca da scuze dar am o problema, am facut misiunile pentru trecerea la 16 doar ca ultima care mi-o da in loc sa fie cea normala cu distruge npc in 30 min este colecteaza 5*cargo ceea ce nu se gaseste pana in 15 e pe harta 16 astept cu interes un raspuns!
     
  14. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    https://prnt.sc/12ynb1h sunt in 15 si am cargo langa mine.se gasesc mai rar mai ales atunci cand ai misiune cu ele.sper sa te ajute.;):)spor la misiuni.
    https://prnt.sc/12ynew4 cred ca despre ultima misiune spui,aceasta este repetabila pana indeplinesti conditiile pt a merge mai departe si a avea acces la urmatoarea.:)
     
    axel și **BATMAN** apreciază asta.
  15. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    sigur asta e numele corect cargo?Am cautat 3 ore si nimic?
     
  16. ☆LiΘη☆Kiηg☆

    ☆LiΘη☆Kiηg☆ Scriitor în devenire

    Este corect....ai cautat in mai multe harti si nu ai gasit? Este ceea ce ti a pus mai sus in prt Atalay
     
  17. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    uitate bine in print cum apare si asa trebuie sa fie si la tine.e mai greu sa le gasesti avand in vedere ca probabil nu ai viteza.pana ajungi tu e posibil sa o ia altcineva.incearca noaptea,e mai liniste.
     
  18. **BATMAN**

    **BATMAN** Novice forum

    Da nu cred ca e vb de viteza de trei zile caut si nu a aparut niciunu adica ok nu am eu viteza dar chiar sa nu il vad la fata nu prea imi vine sa cred poate exista o ora anume ceva o zi anume am incercat si la 3 noaptea nu cred ca erea nimeni in harta?
     
  19. ☆LiΘη☆Kiηg☆

    ☆LiΘη☆Kiηg☆ Scriitor în devenire

    Nu este o nava....seamana cu o gramada de luminite
     
  20. Atalay

    Atalay Scriitor în devenire

    https://prnt.sc/132rhu1 deci uitate atent la print.ti-am pus sageata acolo sa vezi despre ce zic.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.