Puncte de batalie

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$, 18 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$

    $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$ Novice forum

    Buna ziua. as avea o nelamurire cu punctele de bataie si cu setarea asta cu PVP si PVE. Cum am putea ajunge noi sa deschidem ofertele alea pe care le primesti doar la un anumit nr. de puncte. Cele mai multe puncte obtinute este de 300k. Si acel player pana ce ajunge la 500k de exemplu, o sa ii ia mult timp. Pana ce va gasi playeri care sa fie pe PVP... Doar in raid ai avea sanse dar nu prea sunt playeri.. pe celelalte servere nu este optiunea asta, si poate, daca vreti sa o scoateti sau macar de la un nivel de ex 40 in sus sa fie doar PVP. Spuneti in comentarii si parerea voastra:);)
     
  2. pe ce server joci?eu de ex joc pe asia1.un megaser mai mic ca globalele dar crede-ma fac puncte batalie la greu.mai ales la eventuri cand 90% din jucatori sunt pe bot.probabil nu ai nici lv mare.dar sunt multi care deja au peste 1 milion puncte batalie
     
  3. AKYBOY

    AKYBOY Avansat

    Parerea mea este ca sunt anumite lucruri pe care jucatorii vechi le au cumulat gen sute de mi de puncte batalie ceea ce e destul de greu in ziua de azi doar daca stai nonstop pe bataie si sa joci pe servere populate... Ceea ce nu mi se pare corect insa este ceea ce primesc ei pentru acele puncte gen locuri de tunuri viteza la barca tot felu de iteme care un jucator nou nu are accesu indiferent daca are $ daca nu are si unde e acel echilibru in batalie cand gen el are ceva in plus fata de tine fie cat de putin este avantajat din start ce sa mai eu nu zic scoase complet dar facute accesibile pentru toata lumea gen tragi la pvp cateva luni bune sa ai toata barca echipata nu ani intregi cum e acuma :)
     
  4. $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$

    $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$ Novice forum

    Pe Gl 7. si pe serverul asta e o optiune nush ce cu PVP si PVE si tre sa o activezi ca sa fii pe PVP. si gasesti foarte greu un player pe PVP si doar in raid mai sunt dar nu asa multi..
     
  5. $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$

    $*ƑĨƦȜŜƮŎƦӍ*$ Novice forum

    Ziceam ca se fac greu punctele de batalie din cauza optiunii asteia cu PVP si PVE. cum am zis mai sus, macar daca ar face sa fii PVP de la 40 in sus. findca se gasesc foarte greu playeri pe PVP..
     
  6. Ica

    Ica Junior Expert

    Si pe server-ul PvE se fac puncte de batalie. Poti verifica la clasament. Unii fac cate 2,3k puncte pe zi.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.