RECLAMATIE FORUM ROMANESC !

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de Scf, 19 Mai 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Sunteti multumiti de moderatorii forumului romanesc?

  1. Da,sunt multumit.

    26,7%
  2. Nu sunt multumit.

    73,3%
Sunt permise voturi multiple.
  1. Scf

    Scf Pretendent

    Salutare tuturor,

    Vin cu o propunere prin care am nevoie de diferite pareri ale jucatorilor activi.Nu are importanta cine sunt eu sau pe ce server joc,tot ce vreau sa reclam acum sunt moderatorii de pe forumul romanesc.Nu am nimic cu nimeni,nu cunosc pe niciun moderator de pe acest forum insa modul in care trateaza ei acest joc si o sa dau cateva exemple.
    De multa vreme am observat intarzierea prin care sunt anuntate diferite evenimente,cum ar fi:
    -Zilele de puncte batalie
    -Fredoom
    Acestea sunt 2 simple exemple de eventuri care se baga periodic si sunt anuntate cu intarziere,poate este doar parerea mea si mi se pare mie..dar inainte de a face aceasta postare m am consultat si cu colegii mei care au fost de aceeasi parere.
    Consider ca fiecare moderator de pe acest forum are datoria de a-si face treaba exemplar si de a ne tine la curent cu absolut tot ceea ce se intampla pe acest joc.
    Aceste probleme s au adunat cu timpul si am tot zis,lasa ca poate este o scapare,lasa ca poate au gresit dar picatura care a umplut paharul a fost la acest event '' Noaptea Testoaselor '' la care se anunta ca putem obtine skinul ''Carapace nemuritoare '' luand locul 1 la clasamentul zilnic Vanator de prestigiu,acel clasament la care trebuie sa tragi la Cassiopeia ( https://prnt.sc/134791p ).Nu stiu cati dintre voi ati observat ca pe forumul romanesc s a precizat ca skinul are o piatra lvl 27, 2 pietre lvl 26 si o piatra lvl 24,la prima vedere pare un skin bun pentru care se merita sa tragi,in schimb dupa ce l obtii ai mirarea de a observa ca acea piatra nu este lvl 27 ci doar lvl 25.
    Dupa parerea mea este o greseala MARE a acestor moderatori,spun a lor pentru ca am avut curiozitatea de a verifica alte forumuri unde s a precizat corect lvl-ul pietrelor.

    Vreau sa vad si parerile voastre,iar in functie de ele v-oi inainta aceasta problema mai departe.
     
    *ensis* și axel apreciază asta.
  2. βΣSΤ

    βΣSΤ Începător forum

    Am pățit și eu. Am luat locul 1 la un clasament de event, în trecut, și am primit tunuri painbringer în loc de worldbraker, din cauza postării de pe forum. A trebuit să clarifice suportul acest aspect.
     
  3. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Anunturile de acest gen ar trebui postate de toate forumurile la aceeasi ora. Aparitia anunturilor este programata automat prin sistemul forumului, deci o intarziere in aparitia anuntului poate surveni doar din setarea gresita a orei. Vom verifica setarile pt fiecare cont de moderare, pentru a preveni astfel de situatii. Daca le mai intalniti va rog sa le sesizati in momentul in care le intalniti.

    Multumim pentru sesizarea legata de bijuteriile aferenta skinului ''Carapace nemuritoare''. FAQ-ul a fost modificat corespunzator. Greseala vine ca urmare a unei traduceri incorecte (Flawless (nivel 25) si Perfect (nivel 27) care sunt ambele traduse prin "Perfect" in limba romana). Nu pot sa promit ca nu vor mai avea loc greseli; dar cu siguranta vom verifica suplimentar informatiile primite, pentru a evita astfel de neplaceri.
     
  4. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Scuze se gasesc intotdeauna.