Feedback recompensa filibustierului

Discuție în 'Întrebări generale' creată de *ensis*, 27 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. *ensis*

    *ensis* De-al casei

    reducere Black Sigma
    frumoase pachete, dar tot combinate.........am si eu o nelamurire, daca o parte din jucatorii, nu agreaza Atlantisul, si nu doresc pachete combinate, voua va pasa macar 0, 001 de doleanta jucatorilor? Nu mai pun la socoteala faptul ca nu s-a facut nimic pentru a corela pretul de la payment cu buzunarul fiecarei tari, si ca sunt jucatorii care nu isi permit pachetele lui BP.
    si mai am o nelamurire , ne credeti atat de naivi?........sunt curioasa cati din jucatorii care au copii credeti ca vor reduce cadoul de sarbatori din familie sa cumpere pachetele cu preturi obscene as spune pentru venitul majoritar al romanilor.....sau nu va pasa?
     
    booghy1973 apreciază asta.
  2. jonyplayer

    jonyplayer Scriitor în devenire


    nu te mai panica ca oricum nu le pasa la niciun admin, degeaba le spunem noi ca ei fac tot ce vor ei
     
    booghy1973 apreciază asta.
  3. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Pe discord sa adus in discutie acest aspect.Turcii sunt foarte suparati ca le-au scumpit pachetele..
    Adminii nu au de a face cu asta,ei doar inainteaza doleantele mai departe.
     
  4. jonyplayer

    jonyplayer Scriitor în devenire

    Allia e vinovata
     
  5. *ensis*

    *ensis* De-al casei

    ...... stiu ca sunt supărati, dar turcii sunt baieti destepti, ca protest pentru preturile prea mari pentru buzunarul lor, au parasit jocul, sau nu mai baga bani .
     
  6. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Si foarte bine fac..Nici eu nu mai bag bani..Romanasii inca baga,chiar daca sunt exagerate preturile..
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.