Recompense, cufere și ale nulități

Discuție în 'Întrebări generale' creată de FikuMikuNaKocyku, 6 Dec 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Scriitor în devenire

    Bună seara.
    Sunt doar curios, de aceea am făcut acest loc de discuție. Jocul a avansat foarte mult (nu din punct de vedere tehnic, același pateu pe pâine prăjită e de 15 ani), dar din perspectiva consumabilelor și a lucrurilor de făcut pentru ca barca să fie acceptabilă pe mare. Și, înțeleg că mai sunt jucători care încep de la 0 (oare?), dar cei mai mulți sunt cei vechi, care au deja bărcile mari, cu toate astea, echipa jocului nu consideră că anumite recompense sau aspecte ale jocului ar trebui să vină și ele la nivelul cerințelor jocului? Recompensa din cufere de exemplu e, în medie, de 1500 de muniție..asta înseamnă cât? 3 salve pentru o barcă mare? Luminițele, recompensele zilnice, recompensele misiunilor și piața (cea pe aur, de licitat) sunt și ele câteva exemple foarte bune de cât de în urmă sunt anumite aspecte ale jocului. Nu zic să crească numărul de cristale din pachetul de la piață la 100.000, dar măcar la 500 ar putea...navele full nu mai au nevoie de cristale, dar ar ajuta jucătorii noi să ajungă din urmă bărcile mari. Și nici nu cred că ar fi un efort așa mare pentru echipa tehnică, poate doar dacă consideră aceste aspecte menționate ca fiind irelevante (că nu ies bani de aici)...e drept, cum s-ar mai vinde bărcile full dacă bărcile noi ar putea crește singure? :D
     
  2. *฿αŕъαŕσśα*jr

    *฿αŕъαŕσśα*jr Junior Expert

    Bună seara,
    La fel ca și cu colegul meu am o mare curiozitate: ce event al Campionatului mondial de fotbal ați pregătit?
    am primit skinul Sloveniei de 2 ori (echipă care a participat la Mondiale în 2010 !), skinul Nigeriei și mai nou al Noii Zeelande.
    Voi chiar nu sunteți atenți ce faceți?
     
  3. Stylish

    Stylish Guest

    In cadrul eventului de fotbal puteti castiga skinuri si de la campionatele precedente.
     
  4. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    In concluzie! cei care au skinuri din trecut, nu mai trageti la eventul de fotbal....sau poate ca da,daca aveti nevoie de asa ceva