Reteta tun

Discuție în 'Pentru pirații tineri (Ajutor începători)' creată de Dogsduty, 17 Mar 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Dogsduty

    Dogsduty Începător forum

    Cum pot obtine reteta de nivel maxim pentru tun calibru 60?
     
    ∞ŦΆИ€∞ apreciază asta.
  2. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Nu exista reteta pentru tunul de 60 la lvl 5, trebuie sa incepi cu tunul de 60 de la lvl 0 si sa-l upgradezi. Daca ai timp si multi bani de pierdut pe acest joc plin de buguri si trisori cu un suport aproape inexistent poti sa incepi sa joci. In scurt timp vei realiza ca ai facut cea mai neinspirata alegere. Daca as putea da timpul inapoi sa uit ca exista acest joc si BUG Point as fi probabil cel mai fericit si cu multi bani in plus in buzunare.
     
    [-Ralph-], *ensis* și ^remy^ apreciază asta.
  3. ∞ŦΆИ€∞

    ∞ŦΆИ€∞ Scriitor în devenire

    Hey, daca nu ai abandonat deja acest proiect iti recomand sa te reprofilezi pe recompensa misiunilor de pirat ce ofera si tunuri voodoo, mai bune decat cele de calibru 60. Daca joci cel putin 4 ani, poti acumula macar 200 din alea 500-600 de tunuri din coduri bonus pentru ca le place sa dea ciocane si devastatoare cand lanseaza inca 100 de noi tunuri. Cu toate intentiile de bine sper ca calatoria ta pe Seafight va fi scurta.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Mai 2022
    banditblue și Dogsduty apreciază asta.
  4. black-moon

    black-moon Începător forum

    cand ajungi la nivelu 19 deblochezi calibru 60 de nv 5
     
  5. EclipZze

    EclipZze Novice forum

    acum tunu suzeran si bastion is baza...
     
  6. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Scriitor în devenire

    Am o întrebare pentru voi, cât și pentru cei care au dat like comentariilor voastre..dacă nu vă place situația de pe joc (că e clar că jocul vă place, nu și situația) de ce îl mai jucați? Nu întreb cu răutate sau ceva, dar sunt curios de ce persoane atât de deranjate de ceva continuă să facă acel ceva.
     
  7. Ciresul

    Ciresul Pretendent

    Pentru ca in 12-14 ani de joc acele persoane au investit mii de euro :D
     
  8. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Scriitor în devenire

    Și într-o mașină investești mii de euro și ți-o poate face praf cineva într-un accident stupid (au fost destule cazuri în România). Aspectele astea sunt trecătoare. Și scuza cu ”am cheltuit deja mii de euro, nu mă retrag” este destul de ”cu două tăișuri”, pentru că na...între timp bagi alte sute de euro și crești suma...e un cerc vicios.
     
    creyzy_RUN și **฿αŕъαŕσśśα** apreciază asta.
  9. Ciresul

    Ciresul Pretendent

    Aici cu cercul vicios iti dau dreptate.Asta au patit-o si marea majoritate a jucatorilor.Au constatat ca au bagat bani si daca renunta parca ar renunta la propii copii.Joaca ocazional dupa ora 16 iar pana la ora 16 joaca "nepotul".De vreo 9 ani se plang doar de joc ca e plin de buguri, ca nu merg eventurile, ca e nu stiu ce misiune grea...etc dar de renuntat nu renunta.... a creat o dependenta, o rutina zilnica.Unii dintre noi ne-am creat rutina de a bea cafea dimineata, altii (cei ce se plang aici ca nu merge nu-stiu-ce) se trezesc, "roaga" " nepotul" sa joace in locul lor si pleaca la munca ....
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.