Feedback Runda de discuții: A 9-a aniversare Seafight

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 17 Mar 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Ahoi Piraţi,

    Aici puteţi comenta A 9-a aniversare Seafight. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. *thegos*

    *thegos* Novice forum

    Va fi varza eventul,la fel ca ala de Valentine`s Day, nu vei putea face perle pana pe data de 25. Aiurea,din ce in ce mai aiurea
     
  3. ~COJACK~

    ~COJACK~ Pretendent

    ce pot face cu tichetele ca parza de zilele seafightului se puteau folosi ?:mad::mad::mad::mad:
     
  4. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Banuiesc ca va referiti la tichetele pentru minijocuri. Nu, nu sunt utilizabile la eventul aniversar.
     
  5. mydyla

    mydyla Conte forum

    nu este tema ptr ...cadouri , dar alta nu fac :) ... cert e ca nu am primit niciun ..cadou :)
     
  6. ~cristinutza~

    ~cristinutza~ Novice forum

    Inca n-a inceput eventul, spune ora 12:00, nu ora 00:00, deci verifica la ora 13:00 ora Romaniei
     
  7. mydyla

    mydyla Conte forum

    parca nu are legatura cu eventul ... dar fie cum spui tu

    la inceputul anuntului scrie de inceperea eventului (nu stiu ce inseamna LST)... pe data de 18.03.2015 ora 13.00 ora Romaniei ... ceea ce se contrazice cu partea boldita :)))
     
    Modificat ultima dată: 18 Mar 2015
  8. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    LST = local server time
    Situatia aparuta a fost deja comunicata mai departe. Imediat ce vom avea un raspuns il vom posta in forum.
     
  9. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va rog sa delogati (de pe ambele pagini de joc) si sa relogati. La intrarea pe harta marii veti primi cadourile. Puteti sa vizualizati creditarea lor in jurnalul de bord.
     
  10. ghiocaflorin

    ghiocaflorin Novice forum

    Imi puteti spune va rog la ce foloseste emblema antica?
     
  11. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    conform FAQ:
    Cum pot accesa harta boss?
    Poți accesa harta boss din portul securizat. Vei avea nevoie de o emblemă antică pentru a accesa harta.
    Indiciu: E o idee bună să-i faceți întâi o vizită lui Emily Davis înainte de a intra pe harta boss. Ea vă va oferi informații de care aveți nevoie și vă va recompensa odată ce ați completat harta boss și v-ați întors la ea.

    Cum pot intra în posesia emblemelor antice?
    Poți obține o emblemă antică provocând cel puțin 1% daune împotriva lui Theseus. Veți putea de asemenea primi 1 emblemă antică de pe urma misiunilor.
    Dacă sunteți foarte norocoși, s-ar putea să primiți o emblemă antică și din cutiile eventului sau de la Silvergrim!
    Important de reținut: nu veți putea deține mai mult de 3 embleme antice simultan.

    FAQ poate fi gasit aici.
     
  12. ghiocaflorin

    ghiocaflorin Novice forum

    Multumesc frumos.
     
  13. Toχic

    Toχic Novice forum

    Dl Decadent din cate imi aduc aminte a mai fost un event la care s-au putut obtine embleme antice. unii jucatori au ramas cu ele pe barca dupa tertminarea eventului. nu credeti ca acesti jucatori vor fi in avantaj fata de restul jucatorilor ?
     
  14. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Emblemele antice au aparut in cadrul eventului de Haloween. Din cate cunosc ele au fost retrase de pe conturi dupa terminarea eventului, deci ceea ce spuneti Dvs. pare o speculatie. Puteti sa imi oferiti cateva user id-uri care considerati ca detin astfel de item-uri pentru a putea verifica.
     
  15. Toχic

    Toχic Novice forum

    cei care au avut harti de dovleac si le-au facut dupa terminarea eventului au ramas cu ele pe cont. v-as oferi id-ul meu, dar e banat nelimitat.
     
  16. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Este ok. Va rog sa mi-l oferiti.
     
  17. Toχic

    Toχic Novice forum

    39859858 EG 1
     
  18. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Conform informatiilor primite din partea dezvoltatorilor emblemele existente pe conturi au fost eliminate in decursul zilei de ieri. Situatia nu se confirma nici pe contul indicat de Dvs. Daca exista alte cazuri va rog sa le sesizati.
     
  19. andrei_mihai79

    andrei_mihai79 Începător forum

    La prima misiune ni se cere sa eliminam o epava dar nu vad nici una pe mare ?
     
  20. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Epavele sunt prezente in toate hartile. Par a fi mai numeroase pe masura ce se coboara.